Portal nienieodpowiedzialni.pl – już jest!

EWA SZUL-SKJOELDKRONA KWIECIEŃ 2014

A więc stało się! W dniu dzisiejszym uruchomiliśmy portal nienieodpowiedzialni.pl, którego celem jest promocja odpowiedzialnego i zrównoważonego rozwoju branży finansowej.

Portal nienieodpowiedzialni.pl jest częścią projektu Nienieodpowiedzialni, który zainicjowaliśmy w 2013 roku wraz z Fundacją Będę Kim Zechcę i Konferencją Przedsiębiorstw Finansowych. Do tej pory, w ramach projektu, zorganizowaliśmy konferencję i wydaliśmy gazetę podsumowującą wydarzenie. Teraz przyszedł czas na portal, który, mamy nadzieję, stanie się źródłem wartościowych informacji dla całej branży, a także miejscem, gdzie będzie można znaleźć inspiracje do budowania odpowiedzialnych firm, mających pozytywny wpływ na świat.

Na portalu znajdziecie artykuły, wywiady z ekspertami i przedstawicielami branży, informacje o istotnych wydarzeniach oraz prezentacja dobrych praktyk przedsiębiorstw finansowych, ale także firm z innych branż, których doświadczenia i rozwiązania mogą być wykorzystane przez sektor finansowy. Wejdźcie na nienieodpowiedzialni.pl i przekonajcie się sami!

Portal nienieodpowiedzialni.pl możecie też polubić na Facebooku oraz śledzić na Twitterze i LinkedIn.