Nienieodpowiedzialni.pl w mediach!

EWA SZUL-SKJOELDKRONA KWIECIEŃ 2014

Nie minął tydzień odkąd ruszyliśmy z portalem nienieodpowiedzialni.pl i w mediach pojawiły się pierwsze wzmianki o portalu!

O naszej inicjatywie napisali PRNews, kampaniespoleczne.pl i portal Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych. O projekcie wspomniał też Maciej Samcik na swoim blogu.

Pierwszy napisał o nas 24 kwietnia portal PRNews, dzień później krótki artykuł poświęcił nam portal Kampanie Społeczne, a dziś informacja o inicjatywie znalazła się w dziale Aktualności na stronie Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych.

Projektowi i portalowi kilka słów poświęcił też Maciej Samcik w swoim wpisie na temat naszej innej inicjatywy – kredytyzaufania.pl.

Nienieodpowiedzialni to projekt, którego celem jest promocja odpowiedzialności i zrównoważonego rozwoju w branży finansowej. Do tej pory, we współpracy z Fundacją Będę Kim Zechcę i Konferencją Przedsiębiorstw Finansowych, zorganizowaliśmy konferencję, a także wydaliśmy gazetę-nieregularnik Nienieodopowiedzialni.pl. Portal nienieodpowiedzialni.pl to kolejna odsłona projektu.