Zintegrowany raport ANG SDK w konkursie „Raporty społeczne”

EWA SZUL-SKJOELDKRONA LISTOPAD 2014

Tylko do 2 grudnia trwa głosowanie internautów w konkursie „Raporty społeczne 2014”. Liczymy na Wasze głosy!

Aby zagłosować na pierwszy Zintegrowany Raport ANG Spółdzielni Doradców Kredytowych wystarczy wejść na stronę konkursu, wybrać trzy najlepsze raporty (w tym pierwszy Zintegrowany Raport Społeczny ANG Spółdzielni Doradców Kredytowych, który znajduje się w pierwszej linijce z lewej strony), przewinąć stronę do samego dołu, wpisać e-mail i kliknąć „zagłosuj”. To prostsze niż głosowanie w wyborach samorządowych 😉

„Raporty społeczne” to konkurs, w którym wybierane są najlepsze polskie raporty społeczne. Jest to inicjatywa, której zadaniem jest upowszechnianie idei odpowiedzialnego biznesu (CSR), zrównoważonego rozwoju, ochrony środowiska i zaangażowania społecznego, skierowana do firm i organizacji publikujących raporty ze swojej aktywności w tych obszarach. Pierwsza edycja konkursu miała miejsce w 2007 roku. Organizatorami projektu są Forum Odpowiedzialnego Biznesu, PwC oraz SGS (dawniej CSR Consulting).

Głównym celem konkursu jest zwrócenie uwagi na znaczenie raportowania pozafinansowego i wskazanie dobrych praktyk w tym zakresie. Konkurs  przyczynia się do transparentności działań organizacji i podejmowania dialogu z interesariuszami.

Więcej informacji o tej i poprzednich edycjach konkursu znajdziecie na stronie konkursyspoleczne.pl.