Już jest drugi numer nieregularnika NieNieOdpowiedzialni!

EWA SZUL-SKJOELDKRONA KWIECIEŃ 2015

Przyjechały do nas z drukarni tuż przed świętami wielkanocnymi, jeszcze ciepłe i pachnące farbą drukarską – egzemplarze drugiego numeru gazety-nieregularnika NieNieOdpowiedzialni.

Gazeta-nieregularnik NieNieOdpowiedzialni to publikacja cykliczna, która ukazuje się co roku na wiosnę. Obecne wydanie podsumowuje II konferencję NieNieOdpowiedzialni „Wybory liderów: wskaźniki czy wartości?”, która odbyła się 30 października 2014 r.

W drugim numerze znajdziecie między innymi omówienie wyników badań prof. Dominiki Maison na temat zaufania do branży finansowej, fotorelację z październikowej konferencji, a także teksty napisane przez prelegentów i panelistów konferencji, m.in. prof. Bolesława Roka z Akademii Leona Koźmińskiego, prof. Annę Lewicką-Strzałecką z IFiS PAN, prof. Jacka Santorskiego z Akademii Psychologii Przywództwa, Rafała Antczaka z Deloitte Business Consulting, Krzysztofa Kuniewicza z Bibby Financial Services czy Philippa Saffray z TUW Macif Życie.

W publikacji swoje miejsce znalazły też teksty dr. Adama Aduszkiewicza ze Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej, Pawła Łukasiaka z Akademii Rozwoju Filantropii, Natalii Ćwik-Obrębowskiej z GoResponsible, prof. Dariusza Filara z Uniwersytetu Gdańskiego, red. Pawła Oksanowicza,  dr. Andrzeja Rotera z KPF, Jarosława Traczyńskiego z  Fundacji Kolegium Tutorów, Magdaleny Szymańskiej i Waldemara Leszczyńskiego z Agencji Futurama oraz Artura Nowak-Gocławskiego i piszącej te słowa z ANG Spółdzielni Doradców Kredytowych.

W publikacji poruszamy temat kryzysu wywołanego uwolnieniem kursu franka szwajcarskiego, szukamy odpowiedzi na pytanie czy etyczny biznes to oksymoron, zastanawiamy się nad rolą wskaźników i wartości w biznesie i analizujemy niski poziom zaufania do branży i jego przyczyny.

Począwszy od przyszłego tygodnia, będziemy publikować teksty z gazety-nieregularnika na stronie NieNieOdpowiedzialni.pl. Wszystkich zainteresowanych otrzymaniem papierowej wersji zapraszamy do kontaktu e-mailowego ze mną (ewa.szul@grupaang-pp.frontlabs.pl) – liczba egzemplarzy ograniczona!

Często zadawane pytania