Walne Zgromadzenie Spółdzielni ANG SDK 2016

NATALIA CIECIÓRA CZERWIEC 2016

W dniu 10.06.2016 odbyło się już szóste Walne Zgromadzenie Spółdzielców. W tak ważnym dla Spółdzielni wydarzeniu uczestniczyło 115 Spółdzielców wraz z zaproszonymi przez nich osobami towarzyszącymi.

image006image011image009image013

Podczas Walnego zostało podjętych 16 uchwał w różnych sprawach m.in udzielenia absolutorium członkom Zarządu za działalność w roku 2015, zatwierdzenia kierunków działania Spółdzielni na rok 2017, wyboru Komisji Etycznej. Walne poprowadził mec. Maciej Ostrowski – Przewodniczący, Sekretarzem mianowano – Edytę Kozdroń.

Artur Nowak- Gocławski przywitał obecnych członków Spółdzielni, po czym Przewodniczący Rady Nadzorczej – Krzysztof Gajów przeszedł do formalnej częsci Walnego w której wybrano komisje Mandatowo – Skrutacyjnej oraz Komisji Wniosków i Uchwał oraz zatwierdzono sprawozdania Rady Nadzorczej, z działalności Zarządu i finansowe za 2015r.

image022image019image025image018image023image024

Katarzyna Dmowska przedstawiła sprawozdanie z realizacji uchwał i wniosków zgłoszonych na Walnym Zgromadzeniu w 2015 roku, Alicja Karpińska przedstawiła sprawozdanie z działalności Komisji Etyki za rok 2015, zaś Artur Nowak-Gocławski wraz z Katarzyną Dmowską przedstawili sprawozdanie z  działalności Spółdzielni za 2015r, kierunki działania ANG SDK na rok 2016, które zostały zatwierdzone oraz sprawozdanie z działalności Fundacji Będę Kim Zechcę. Krzysztof Gajór omówił działalność Rady Nadzorczej Spółdzielni. Na koniec tuż przed głosowaniami Wojciech Kamiński omówił prace działu IT w 2015 i plany na 2016 rok, Paweł Mazur zaś opowiedział pokrótce o realizacji działań i planach w ANG Biznes.

image031 image026 image017 image016 image007 image028 image027 image030

Walne Zgromadzenie Spółdzielców, udzieliło absolutorium Arturowi Nowak-Gocławskiemu, Katarzynie Dmowskiej i Michałowi Kwaskowi.

Wybrano delegatów na VI Kongres Spółdzielczości którymi mianowano Artura Nowak-Gocławskiego oraz Katarzynę Dmowską.

Wybrano komisję Etyki na kolejną kadencję z wyłączeniem członków Zarządu ANG SDK w składzie: Tomasz Szlachta, Agnieszka Szuba, Katarzyna Nowak, Aldona Banaszak, Alicja Karpińska, Ewa Koczara, Ryszard Kulczyk, Aneta Mikołajczyk i Grzegorz Pacuk.

Nie zgłoszono wniosków do Komisji Wniosków i Uchwał, nastąpiło zamknięcie obrad, po część oficjalna została zamknięta.

 Po krótkiej przerwie, odbyło się inspirujące wystąpienie Piotra Pawłowskiego z Fundacji Integracja ( www.integracja.org )

 Piotr Pawłowski to założyciel i prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Integracji oraz Fundacji Integracja. Twórca i redaktor naczelny magazynu „Integracja” oraz portalu niepelnosprawni.pl, założyciel sieci Centrów Integracja, pomysłodawca wielu kampanii społecznych.

image033image032image034

Wieczorem spotkaliśmy się na  nieoficjalnej części, możliwość uczestnictwa mieli również najlepsi w Polsce Doradcy (TOP 50) Część nieoficjalną zaczęliśmy od Gangali czyli wręczenia nagród za rok 2015

Rankingi przedstawiały się następująco:

ZESPÓŁ ROKU 2015 (Sprzedaż zespołu)

SprawdzonyDoradca.pl Sp. z o.o. Sp.k. – nagroda

Grupa NDF Sp. z o.o. – nagroda

RM Doradcy Finansowi Sp. z o.o. – nagroda

Goldenar Sp z oo – nagroda

Warszawskie Towarzystwo Kredytowe Spółka Jawna – nagroda

Finaxis Sp. z o.o. – nagroda

Zespół Poznań Libeta

Premium Finance Sp. z o.o.

Zaspół Warszawa Jerozolimskie

Traktorzystki 3M

DORADCA ROKU 2015 (Sprzedaż własna)

Bartosz Sternalski – nagroda

Paweł Bigaj – nagroda

Bartosz Sarnowski – nagroda

Kalina Bronisz- nagroda

Karol Cierpisz- nagroda

Jacek Plewa- nagroda

Piotr Marantowicz

Magdalena Surmacz-Jeziorska

Piotr Grzesiek

Michał Woszczek

ZAANGAŻOWANIE W BIZNES

·       Udział w Walnym Zgromadzeniu Spółdzielców

·       Spotkania społeczności online

·       Aktywności na erudionie – efektywne wykorzystanie

·       Zaangażowanie w sprawy wspólne (ankiety, informacje na strone, inne)

Grupa NDF Sp. z o.o.- nagroda

Timbroker sc Magdalena Gumińska, Julita Radziszewska-Fiedosiuk- nagroda

RM Doradcy Finansowi Sp. zo.o.- nagroda

Alicja Karpińska

Krzysztof Musiał

Artur Aksiutin

ZAANGAŻOWANIE SPOŁECZNE    

·       Udział G’ANG team, drużyny rowerowej i biegowej

·       Promocja czytelnictwa wśród społeczności (MAKTABA)

·       Wolontariat pracowniczy

·       Bycie EKO w biurze

·       Segregowanie odpadów

·       Działania w ramach fundacji BĘDĘ KIM ZECHCE

·       Aktywności na blogu  

Krzysztof Iwan- nagroda

Agnieszka Szuba- nagroda

Mirosław Gładecki- nagroda

Ewa Koczara,

Sylwia Kłyszejko,

Arkadiusz Nowak,

Tomasz Szlachta

ETYKA      

Alicja Karpińska- nagroda

Tomasz Szlachta- nagroda

Jacek Kur- nagroda

Magdalena Gumińska

Julita Radziszewska-Fiedosiuk

Piotr Kurzawa

FUNDACJA

·      Wsparcie fundacji BĘDĘ KIM ZECHCE

Izabela Hełmińska

Ewa Koczara

Agnieszka Szuba

Goldenar Sp. z o.o.

Magdalena Surmacz-Jeziorska

Nowe Finanse Sp. z o.o.

Nagrody zostały przyznane na podstawie obrad zebranej wcześniej komisji w postaci Centrali oraz wyników sprzedażowych. Wszystkim nagrodzonym serdecznie GRATULUJEMY!!!

image035image042image041 image040image036 image038image039 image037

Po Gangali nastąpiła część integracyjna 🙂

image047 image044image043image045image046image048

Praca w takim zespole, z tak fajnymi ludźmi to wielki zaszczyt 🙂

 ANG Walne Zgromadezenie 10.06.2016 Rewita WDW Rynia Bialobrzegi

 

Często zadawane pytania