Spółdzielnia najlepszym pracodawcą w 2016 r. !

KATARZYNA NOWAK PAŹDZIERNIK 2016

 ANG Spółdzielnia Doradców Kredytowych została wyróżniona tytułem Najlepszy Pracodawca 2016 według Aon Hewitt 

Aon Best Employers  to program rozpoznawalny  na całym świecie. Program wyłania firmy, które tworzą najbardziej angażujące miejsca pracy, badając opinie pracowników pod kątem zaangażowania, angażującego przywództwa, kultury wysokich wyników i wiarygodnej marki pracodawcy. W tym roku w Polsce prestiżowym tytułem Najlepszego Pracodawcy zostało wyróżnionych 14 firm.  Nasza Spółdzielnia znalazła się w gronie laureatów, a więc tych którzy tworzą najbardziej angażujące środowiska pracy.

O programie

Program Najlepsi Pracodawcy to największe i najbardziej kompleksowe badanie i diagnoza organizacji pod kątem zaangażowania pracowników w Polsce. Dotąd przebadano około 370 tysięcy pracowników
z ponad 1000 polskich firm – o różnej skali działalności i zatrudnienia. Kryteria oceny to wartości czterech wskaźników:

  • zaangażowanie pracowników
  • angażujące przywództwo
  • kultura wysokich wyników
  • wiarygodna marka pracodawcy

Firma otrzymuje tytuł Najlepszego Pracodawcy, gdy wszystkie indeksy angażującego środowiska pracy znajdują się na odpowiednio wysokim poziomie wyznaczonym przez metotodologię badania. Program Najlepsi Pracodawcy to jedyny konkurs na rynku, w którym tytuł jest przyznawany w oparciu o obiektywne badanie opinii pracowników.

 „Tytuł Najlepszego Pracodawcy nie tylko wzmacnia reputację firmy jako wyjątkowego miejsca pracy, ale też buduje wartość marki w oczach klientów i kontrahentów. Firmy, które angażują pracowników mają silne umiejętności przyciągania, utrzymywania i rozwijania talentów. Zaangażowani pracownicy osiągają lepsze rezultaty, co wpływa na lepsze wyniki finansowe, a pracownicy w większym stopniu przyczyniają się do sukcesu klientów firmy. Serdecznie gratuluję wszystkim Najlepszym Pracodawcom, warto podkreślić fakt, że sukcesy odnoszą zarówno małe, jak i duże firmy, lokalne przedsiębiorstwa, jak i międzynarodowe organizacje z różnorodnych branż.” ‘Edward Stanoch, Partner Zarządzający Aon Hewitt, Lider Praktyki Talent w Europie.

Więcej informacji o konkursie na www.najlepsipracodawcy.pl

 

A tak w Centrali Spółdzielni świętowaliśmy bycie najlepszym pracodawcą:

swietujemy