IX Konferencja Sieci Przedsiębiorczych Kobiet

NATALIA CIECIÓRA LISTOPAD 2016

30 listopada, w Warszawie, odbędzie się kolejna IX konferencja Sieci Przedsiębiorczych Kobiet pod hasłem „Biznes dobrze zaprojektowany” – Nienieodpowiedzialni partnerem medialnym Konferencji.

Design is not just what it looks like, design is how it works… Te dobrze znane słowa Steve Jobs’a najlepiej opisują perspektywę, z której chcemy spojrzeć na biznes tym razem. Słowo design zmieniło znaczenie. Nie chodzi już tylko o estetykę. Projektowanie to nie czynność, to sposób myślenia. To, co powinno zaistnieć przed działaniem. Jeśli chcesz założyć firmę, uprzednie zaprojektowanie modelu biznesowego czy oferty pozwoli Ci zwiększyć szansę na powodzenie i zmniejszyć koszty developmentu. Prowadząc już biznes, codziennie coś projektujesz, choć nie zawsze tak to nazywasz: marki, produkty, usługi, procesy, innowacje. Podchodząc do wprowadzenia zmian w firmie, także zaczynasz od jej przeprojektowania.

Jak  więc włączyć myślenie projektowe w codzienne funkcjonowanie swoje i firmy? Poznaj design thinking i inne techniki projektowe, z których korzystają Google, Apple, Facebook. Skorzystaj z doświadczenia projektantów marek, doświadczeń i usług.

Dobrze zaprojektuj swoją firmę.

Konferencja to jak zwykle okazja do spotkania. W ostatniej wzięło udział ponad 550 osób.

Rejestracja odbywa się poprzez stronę: https://ixkonferencjaspk.evenea.pl

ZAPRASZAMY SERDECZNIE!