Raport społeczny za 2016 r.

KATARZYNA NOWAK SIERPIEŃ 2017

Raport społeczny ANG Spółdzielni „O odpowiedzialności” za 2016 r. już jest dostępny.

To nasz czwarty raport roczny, który jest źródłem wiedzy o tym kim jesteśmy, co robimy, co planujemy i gdzie widzimy naszą odpowiedzialność. Jesteśmy jedynym pośrednikiem i jedną z nielicznych firm z branży finansowej, która przygotowuje taki raport.

Przyjęliśmy zintegrowany model raportowania, ponieważ dzięki temu możemy lepiej pokazać szerszy kontekst naszego funkcjonowania, nasze podejście do działalności w różnych obszarach i spojrzeć zarówno na wyniki finansowe naszej firmy jak i na wymiar ludzki, społeczny i środowiskowy naszych działań.

Zgodnie z oczekiwaniami interesariuszy przygotowaliśmy raport w 3 skróconych wersjach – dla klientów, ekspertów i spółdzielców oraz partnerów finansowych.

Pełna wersja raportu dostępna jest na stronie www.raport2016.angkredyty.pl

W przygotowanie raportu zaangażowane było liczne grono naszych interesariuszy, którym bardzo dziękujemy. Należą do nich:

z centrali ANG: Tomasz Bujański, Dominika Osiak, Ewa Fijołek, Grzegorz Pacuk, Paulina Rutyna, Elżbieta Rzempała, Agnieszka Zdanowska;

spółdzielcy i eksperci: Martyna Cwalina, Katarzyna Duszyńska, Krzysztof Iwan, Paweł Karpiński, Łukasz Paciorek, Jacek Plewa Michał Sawczuk, Mirosław Gładecki, Aldona Banaszak;

nasi interesariusze zewnętrzni: Maciej Chlebowski, Aleksandra Czekała, Dariusz Dudek, Karolina Hyjek, Maria Ibisz, Bartosz Jamróz, Magdalena Klaus, Paweł Kruk, Paweł Łukasiak, Andrzej Roter, Rafał Rudzki, Luiza Sidorczuk, Magdalena Sydow.

Strona z raportem, dzięki współpracy z Fundacją Integracja, została przygotowana zgodnie z zasadami dostępności dla osób z niepełnosprawnościami WCAG 2.0. O tym jak powstawał nasz raport dowiecie się w zakładce O raporcie.

Chcemy żeby nasz kolejny raport był jeszcze lepszy, dlatego czekamy na Wasze uwagi i komentarze – katarzyna.nowak@grupaang.com

Życzymy miłej lektury!