ANG Spółdzielnia rozpoczęła współpracę z ZPP

NATALIA CIECIÓRA LISTOPAD 2017
  • ANG Spółdzielnia podpisała umowę ze Związkiem Przedsiębiorców i Pracodawców na dostarczanie usług z zakresu medycznych ubezpieczeń grupowych.
  • Na podstawie umowy, członkowie ZPP uzyskują również dostęp do pełnej palety produktów ubezpieczeniowych oraz finansowych z oferty ANG Spółdzielni, na preferencyjnych warunkach.
  • Dzięki ogólnopolskiej sieci ekspertów Spółdzielni, dostęp do tej oferty możliwy jest dla Członków ZPP z całej Polski.

W dniu 31.10.2017 r. Związek Przedsiębiorców i Pracodawców podpisał umowę z ANG Spółdzielnią na dostarczanie indywidualnych pakietów medycznych Lux Med dla wszystkich Członków ZPP. Przedsiębiorcy będą mieli do wyboru cztery pakiety, w zależności od swoich preferencji.

Do tej pory przedsiębiorcy mogli zapewnić sobie dostęp do prywatnej opieki medycznej indywidualnie – czyli drożej. Dzięki naszej ofercie i produktowi przygotowanemu specjalnie na potrzeby naszej współpracy, Członkowie ZPP mają dostęp do usługi świadczonej na najwyższym poziomie, z gwarancją wizyty w ciągu 24h. Oprócz usług wysokiej jakości, udało nam się również wynegocjować bardzo dobre zakresy i ceny pakietów – mówi Michał Kwasek z ANG Spółdzielni.

Z pakietów medycznych będą mogli również korzystać członkowie rodzin i pracownicy przedsiębiorców należących do ZPP.

Opieka medyczna bez stania w kolejce

Ubezpieczenie medyczne zapewnia nam możliwość korzystania z konsultacji lekarzy specjalistów bez czekania w kolejce. Wystarczy zadzwonić do konsultanta, który umówi klienta na wizytę w wybranej placówce, w najdogodniejszym terminie. Jest to szczególnie wygodne dla osób, które często korzystają z usług specjalistów i nie chcą czekać kilka miesięcy na badania diagnostyczne. Ułatwiony dostęp do opieki medycznej jest na tyle istotną kwestią, że stał się najczęściej wybieranym przez pracodawców dodatkowym benefitem dla pracowników.

Polisa na życie lub kredyt hipoteczny

Ogólnopolska sieć ekspertów ANG Spółdzielni umożliwia dostęp do oferty Członkom ZPP z całej Polski. W ramach współpracy możliwe jest również skorzystanie z innych produktów oferowanych przez ANG Spółdzielni. Członkowie ZPP mogą liczyć np. na preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie. ANG Spółdzielnia to jednak nie tylko ubezpieczenia.

Oprócz tego, że jesteśmy w stanie zaspokoić praktycznie każdą potrzebę ubezpieczeniową – na życie, samochód czy mieszkanie, to w naszej ofercie znajdują się również usługi kredytowe. Członkowie ZPP mogą więc wziąć u nas kredyt gotówkowy i hipoteczny dla osoby fizycznej, a także kredyty firmowe czy leasing – mówi Michał Kwasek.

Oferta ANG Biznes, spółki wchodzącej w skład Grupy ANG, to obecnie najszersza na polskim rynku oferta produktów biznesowych dostępnych w jednym miejscu, tj. przez jednego pośrednika. Szczególny nacisk przy budowaniu oferty produktowej oraz procesie ofertowania kładliśmy w przypadku leasingów. Dzisiaj w ciągu zaledwie kilku godzin, w sposób prawie całkiem zautomatyzowany, klient za naszym pośrednictwem jest w stanie przeanalizować ofertę kilkunastu leasingodawców – dodaje Paweł Mazur z ANG Biznes.

Współpraca z ZPP to kolejny taki projekt ANG Spółdzielni. Z początkiem roku, Spółdzielnia rozpoczęła również współpracę z Okręgową Izbą Radców Prawnych w Warszawie, tworząc na tę potrzebę specjalny Pakiet Radcy Prawnego.

O ANG Spółdzielni

ANG Spółdzielnia to profesjonalna organizacja pośrednictwa finansowego, która posiada oddziały na terenie całej Polski. Z organizacją współpracuje prawie 600 osób, w tym blisko 250 spółdzielców. Jej partnerami biznesowymi są wszystkie najważniejsze banki i towarzystwa ubezpieczeniowe w kraju. Spółdzielnia powstała w roku 2010, jako alternatywne dla korporacji miejsce pracy dla doświadczonych ekspertów kredytowych i ubezpieczeniowych. Formuła spółdzielni gwarantuje członkom współwłasność i współdecydowanie o kierunkach działania Spółdzielni.  ANG Spółdzielnia jest organizacją, która przywiązuje dużą wagę do tego, aby być firmą odpowiedzialną społecznie i rozwijającą się zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Jako jedyna w branży pośredników finansowych wydaje roczny zintegrowany raport społeczny.