Raport zintegrowany ANG Spółdzielni za 2017 rok

Raport zintegrowany ANG Spółdzielni za 2017 rok jest już dostępny.

Już po raz piąty wydaliśmy raport roczny, w którym pokazujemy nie tylko nasze wyniki finansowe, ale także to, kim jesteśmy, co jest dla nas ważne, co robimy i jak nam to wychodzi. Raport został przygotowany w oparciu o międzynarodowe wytyczne raportowania – GRI Standards oraz IIRC. Jesteśmy jedyną firmą w branży pośredników finansowych, która przygotowuje zintegrowany raport.

W raporcie dzielimy się tym, jak funkcjonujemy jako spółdzielnia, jaka jest nasza misja i jak przeciwdziałamy misselingowi. Pokazujemy nasze wyniki ekonomiczne, realizację przyjętej strategii i plany na przyszłość. Szczerze opowiadamy też o tym, co nam się nie udało. Prezentujemy wyniki badań dot. odpowiedzialności konsumentów i ich zachowań finansowych. Opowiadamy o naszej społeczności, współpracy z partnerami i zaangażowaniu społecznym.

Pełna wersja raportu jest dostępna w formie dedykowanej strony internetowej: www.raport2017.angkredyty.pl. Strona oraz raporty pdf do pobrania zostały przygotowane zgodnie z zasadami dostępności dla osób z niepełnosprawnościami WCAG 2.0.

Wydrukowaliśmy również (na papierze w 100% z recyklingu) 4 skrócone wersje:

– dla klientów,

– dla ekspertek i ekspertów oraz członkiń i członków Spółdzielni,

– dla partnerów finansowych,

– dla partnerów z organizacji pozarządowych, samorządowych i administracji publicznej.

Raport nie powstałby bez zaangażowania i pomocy licznego grona naszych interesariuszy. Szczególne podziękowania kierujemy do następujących osób:

– nasza społeczność: Tomasz Bujański, Grzegorz Pacuk, Mirosław Kuźmiński, Katarzyna Tomanek, Agata Dmowska, Agnieszka Zdanowska, Paulina Rutyna, Tomasz Bartczak, Ewa Fijołek, Elżbieta Rzempała, Krzysztof Iwan, Wojciech Płudowski, Iza i Mariusz Białczyk.

– nasi interesariusze zewnętrzni: Michał Odymała, Alina Mucha, Karolina Żółtowska, Dorota Zdankiewicz, Jakub Domagała, Mariusz Bielaszewski, Anna Nolbrzak-Jasińska, Jarosław Procyk, Magdalena Klaus, Elżbieta Łebkowska.

Chcemy, żeby nasz raport był coraz lepszy, dlatego czekamy na Wasze uwagi i komentarze – magdalena.mitraszewska@grupaang.com

Zapraszamy do lektury!

Często zadawane pytania