ANG Spółdzielnia z prezentami na nowe mieszkanie

ANG CZERWIEC 2020
  • Klienci ANG Spółdzielni otrzymają upominek do wykorzystania przy urządzaniu nowego mieszkania.
  • W podziękowaniu za skorzystanie z jej usług, ANG udostępni specjalnie przygotowane rabaty na zakupy w sklepach IKEA. 
  • Akcja potrwa do końca roku i obejmuje salony IKEA Janki, IKEA Targówek, IKEA w Blue City.

W ANG Spółdzielni ruszyła akcja skierowana do osób nabywających nieruchomość przy pomocy ekspertów ANG. W podziękowaniu za zaufanie przy wyborze kredytu hipotecznego, klienci otrzymają specjalne rabaty na urządzenie wymarzonego mieszkania.

Meblowanie, urządzanie i dekorowanie to kolejny ważny etap przy realizacji marzenia o własnym mieszkaniu. Dotychczas pomagaliśmy klientom tylko od tej bardziej formalnej strony – służąc ekspercką wiedzą przy wyborze odpowiednio dopasowanego kredytu hipotecznego. Teraz chcielibyśmy także nieco pomóc w kolejnych krokach. Dziękując za zaufanie i powierzenie nam tak ważnej kwestii, jaką jest finansowanie nieruchomości, przekażemy naszym klientom przygotowane we współpracy z IKEĄ rabaty umożliwiające dokończenie realizacji marzeń – mówi Katarzyna Dmowska z ANG Spółdzielni.

Klienci, którzy do końca roku skorzystają z usług ANG Spółdzielni przy wyborze finansowania zakupu nieruchomości, otrzymają możliwość skorzystania ze specjalnych ofert w sklepach IKEA:

  • 100 zł rabatu na kolejne zakupy za każdy wydany 1000 zł na szafę i/lub kuchnię i/lub łazienkę z IKEA
  • 20 rat 0% (RRSO 0%) na szafę i/lub kuchnię i/lub łazienkę z IKEA
  • Dodatkowo w ramach oferty można skorzystać z rabatu 50% na planowanie kuchni IKEA

Z rabatów można skorzystać w sklepach stacjonarnych IKEA Janki, IKEA Targówek, IKEA w Blue City. 

Rozwiązania proponowane przez sklepy IKEA charakteryzują się nie tylko funkcjonalnością, ale i oryginalnym designem, który od lat cieszy się w Polsce nieustającą popularnością. Mamy nadzieję, że dzięki tej współpracy nieco pomożemy naszym klientom szybciej cieszyć się z przeprowadzki do własnego mieszkania. Jest to obecnie akcja pilotowa, ale chcemy ją rozszerzyć także na pozostałe miasta. Podobne zniżki, limitowane czasowo, oczywiście pojawiają się w sklepach IKEA, ale dzięki voucherom od ANG klienci mogą skorzystać ze zniżek nieprzerwanie aż do czerwca 2021. – dodaje Katarzyna Dmowska.

ANG Spółdzielnia to profesjonalna organizacja pośrednictwa finansowego i ubezpieczeniowego, która posiada oddziały na terenie całej Polski. Z organizacją współpracuje blisko 1000 osób, jej partnerami biznesowymi są wszystkie najważniejsze banki i towarzystwa ubezpieczeniowe w kraju. 

Często zadawane pytania