Fotowoltaika w ofercie Grupy ANG S.A.

ANG STYCZEŃ 2021

Rozwijamy nowy obszar biznesowy – sprzedaż instalacji fotowoltaicznych. Podpisaliśmy umowy partnerstwa z Edison Energia, BREWA Sp. z o.o., a także Sunday Polska Sp. z o.o. Jeszcze w pierwszym kwartale br. planujemy kolejne. Sukcesywnie też rozwijamy zespół odpowiedzialny za ofertę sprzedaży instalacji fotowoltaicznych oraz audytów fotowoltaicznych.

Produkt, jakim są instalacje fotowoltaiczne, jest bliski naszemu myśleniu o świecie. Rozwijamy się w sposób zrównoważony, dokładamy wszelkich starań, by prowadzić działalność odpowiedzialnie, z troską o dobro wspólne. Zależy nam też na tym, aby mieć swój udział w zapewnieniu przyszłym pokoleniom dostępu do zasobów naturalnych w stopniu nie mniejszym niż ten, jaki stał się naszym udziałem. Dlatego chcemy naszych klientów hipotecznych, inwestujących w swoje domy zachęcać do stosowania rozwiązań, które są proekologiczne. Tym samym fotowoltaika staje się naturalnym rozwinięciem naszej oferty hipotecznej. Dodatkowo, w sytuacji epidemicznej poszukujemy alternatywnych źródeł przychodu dla naszych ekspertów i możliwości skorzystania z ich wiedzy i doświadczenia, aby wspólnie rozwijać i wzmacniać markę ANG powiedział Artur Nowak-Gocławski, Prezes Zarządu w Grupie ANG S.A.

Grupa ANG S.A. jest jednym z pierwszych pośredników finansowo-ubezpieczeniowych, który do swojej oferty wprowadził sprzedaż instalacji fotowoltaicznych.

Często zadawane pytania