Do 150 tys. złotych kredytu gotówkowego w Ikano Banku

ANG LUTY 2021

Po trzech miesiącach od wprowadzania oferty kredytu gotówkowego Ikano Bank zwiększa limit – ze 100 tys. do 150 tys. złotych. Kredyt jest dostępny jedynie w Grupie ANG.

ANG Odpowiedzialne Finanse oraz Ikano Bank Oddział w Polsce w 2020 roku rozpoczęły długoterminową współpracę w zakresie oferowania kredytu gotówkowego na prostych zasadach. Pozyskane środki klient może przeznaczyć na dowolny cel.

Kredyt gotówkowy Ikano Banku w ofercie Grupy ANG jest dostępny od listopada zeszłego roku. Już po 3 miesiącach wyraźnie widzimy, że cieszy się on dużym zainteresowaniem. Wpływają na to parametry kredytu, ale także przebieg procesu badania zdolności kredytowej i wydawania decyzji. Do minimum został ograniczony kontakt twarzą w twarz. Nie ma konieczności wysyłania i podpisywania umowy w wersji papierowej, która jest popisana cyfrowo za pomocą platformy Autenti, co bez wątpienia podnosi komfort klienta – powiedział Grzegorz Pacuk z zespołu wsparcia – produkty gotówkowe w Grupie ANG S.A.

Bank oferuje od 1 000 zł do 150 000 zł, nie wymaga dodatkowych warunków jak np. obowiązkowego ubezpieczenia. Oprocentowanie kredytu wynosi 6,99% i jest stałe, co gwarantuje, że miesięczna rata nie wzrośnie przez cały okres kredytowania. Rzeczywista Stopa Oprocentowania (RRSO) to 12,68% (stan na dzień 25.11.2020 r.). Do tego na każdym etapie ubiegania się o kredyt gotówkowy klient może skorzystać z bezpłatnej konsultacji ekspertów Grupy ANG.

Klient, aby ubiegać się o kredyt, powinien posiadać PESEL, pełną zdolność do czynności prawnych, posiadać wiarygodność i zdolność kredytową. W czasie obowiązywania umowy powinien również wykazać się dochodami ze źródeł akceptowanych przez Ikano Bank.