> Uncategorized > Grupa ANG z porównywarką ubezpieczeń nieruchomości

Grupa ANG z porównywarką ubezpieczeń nieruchomości

Ubezpieczenie nieruchomości

Cyfrowe ANG poszerzyło się o nowe narzędzie ułatwiające pracę ekspertom kredytowo-ubezpieczeniowym. Porównywarka ubezpieczeń nieruchomości umożliwia zestawianie ofert czterech towarzystw ubezpieczeniowych. Kolejne firmy z tej branży są w fazie wdrożenia.

Grupa ANG od 2021 roku sukcesywnie i dynamicznie wdraża nowe narzędzia pracy kierowane do ekspertów i ekspertek kredytowo-ubezpieczeniowych. Już dziś w ramach Cyfrowego ANG do swojej dyspozycji mają zarówno: porównywarkę hipoteczną, gotówkową, fotowoltaiczną, jak i aplikację ANG AUTO, porównywarkę ubezpieczeń komunikacyjnych czy porównywarkę dla deweloperów i agentów nieruchomości.

Artur Nowak-Gocławski, prezes Grupy ANG

Odpowiedzialne finanse – w obecnej sytuacji społecznej i ekonomicznej – nabierają jeszcze większego znaczenia. Oferowanie produktów, których ludzie potrzebują, za godziwą cenę, które są przejrzyste i zrozumiałe jest sensem odpowiedzialności ANG wobec klientów, którzy potrzebują produktów finansowych i jednocześnie coraz częściej będą się “liczyć z każdym groszem”. W wymagającej sytuacji znajdują się też nasze ekspertki i eksperci, którzy potrzebują narzędzi pomagających im w pracy na rynku finansowym, który stał się bardzo trudny. Dlatego tyle uwagi poświęcamy Cyfrowemu ANG. Stanowi ono swoiste centrum zarządzania informacjami i danymi oraz dzielenia się wiedzą w ramach naszej społeczności. Jest to możliwe dzięki temu, że w naszych strukturach posiadamy znakomity zespół IT. Zespół wyspecjalizowany w narzędziach wspierających sprzedaż produktów finansowych, ale także świetnych partnerów zewnętrznych. W efekcie czego zyskują nie tylko współpracujące z nami ekspertki i eksperci finansowi, ale przede wszystkim obsługiwani przez nich klienci.”powiedział Artur Nowak-Gocławski, prezes Grupy ANG.

Porównywarka ubezpieczeń nieruchomości – zalety

Porównywarka ubezpieczeń nieruchomości jest autorskim narzędziem. Powstało ono w kooperacji z ekspertkami i ekspertami Grupy ANG, przy współpracy z firmą ecom sp. z o.o.

„Z naszych analiz wynika, że to pierwsze tego typu rozwiązanie na rynku pośredników finansowych. Jego wartość dla użytkownika opiera się na paru fundamentach. Po pierwsze, połączenie z towarzystwami po API (Application Programming Interface) umożliwia zaciąganie aktualnych ofert. Co z perspektywy klienta jest bardzo istotne. Bo dzięki temu za jednym razem otrzymuje on dostęp do ofert czterech towarzystw ubezpieczeniowych. Po drugie, porównywarka jest zintegrowana z naszym CRM’em. Zatem eksperci i ekspertki korzystają z jednego narzędzia do analizy ofert, ale nie tylko. Także cen i wprowadzania danych klienta, tym samym przestrzegając wymogów RODO.” – Powiedział Paweł Krawczyński odpowiadający za wdrożenie po stronie ANG.

Wsparcie w przygotowaniu oferty

Karolina Trzeciakiewicz
Karolina Trzeciakiewicz, wsparcie ekspertów – ubezpieczenia

Wyraźnie widzimy, że z roku na rok zainteresowanie ubezpieczeniem nieruchomości wzrasta. To z jednej strony wynik wzrostu świadomości, jakie korzyści niesie za sobą ta polisa. Z drugiej konieczność, jeśli decydujemy się na kredyt hipoteczny. To oznacza, że nasi eksperci i ekspertki potrzebują narzędzi. Narzędzi, które umożliwią im szybkie, profesjonalne przygotowanie oferty w modelu tradycyjnym, ale także zdalnie. Szczególnie że dziś rozmowa z klientem, który chce swoją nieruchomość objąć polisą, nie zawsze odbywa się twarzą w twarz. Bywa, że klient często chce mieć czas na podjęcie decyzji czy też mieć dostęp do oferty po godz. 17. Wystarczy dostęp do internetu, bo zestawienie ofert lub rekomendowaną ofertę jednego towarzystwa otrzyma na wskazany w trakcie rejestracji adres e-mail. Dlatego też porównywarka ubezpieczeń nieruchomości służy nie tylko naszej sieci sprzedaży, ale również, o ile nie przede wszystkim, jej wdrożenie to szereg korzyści dla samych klientów.”powiedziała Karolina Trzeciakiewicz koordynująca rozwój ubezpieczeń majątkowych w Grupie ANG.

Agnieszka Rapcewicz
Nabywcy nieruchomości pod większą ochroną. Czy na pewno?

Już 1 lipca br. wejdzie w życie nowa ustawa deweloperska. Zakłada ona powstanie Deweloperskiego Funduszu Gwarancyjnego, mającego stać na straży Czytaj więcej

Inicjatywy Grupy ANG już 9. rok z rzędu wyróżnione w Raporcie Forum Odpowiedzialnego Biznesu

W raporcie „Odpowiedzialny Biznes w Polsce 2021. Dobre Praktyki” znalazło się 8 projektów realizowanych przez Grupę ANG. To jedyny pośrednik Czytaj więcej

Zawiadomienie o Zwołaniu Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Spółki Grupa ANG Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie

Warszawa, dnia 25 maja 2022 r.   ZAWIADOMIENIE o Zwołaniu Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Spółki Grupa ANG Spółka Akcyjna z siedzibą Czytaj więcej

Agnieszka Rapcewicz
Wakacje kredytowe. Mity i fakty.

Wraz ze wzrostem stóp procentowych, wzrosły raty kredytów w PL. Jaką pomoc dla kredytobiorców zakłada rządowy projekt ustawy? Kto będzie Czytaj więcej