Drużyna ANG przebiegła 126 km w biegu charytatywnym Wings for life World Run 2023

7 maja w Poznaniu i setkach innych miast na świecie odbyła się 10 edycja najsłynniejszego biegu charytatywnego Wings for Life World Run 2023. „Biegamy dla tych, którzy biec nie mogą” – taka idea przyświeca organizatorom i uczestnikom imprezy. Całkowity dochód z wpisowego na bieg przeznaczony jest na rozwój badań nad uszkodzonym rdzeniem kręgowym.

W Drużynie ANG w biegu wzięli udział: Łukasz Winiarski – kapitan drużyny, Artur Aksiutin, Bartosz Andrzejczuk, Aneta Ignatowicz, Joanna Jabłecka-Motyl, Justyna Kozorys, Anna Książczyk-Sierka, Magdalena Makus, Adam Pawlik, Karolina Trzeciakiewicz, Monika Witaszak. Z aplikacją biegli: Paweł Krawczyński i Dawid Zasada. Gratulujemy! Drużynie kibicował zarząd Grupy ANG Artur Nowak – Gocławski i Katarzyna Dmowska.

Udział w biegu Wings for Life to niesamowite przeżycie. Ponad 7 tysięcy osób w Poznaniu, ponad 200 tysięcy na całym świecie, wystartowało żeby pomagać. W tym Drużyna ANG, której uczestnicy naprawdę dali czadu. Przebiegliśmy razem 126 km! Jednak nie dystans był tutaj najważniejszy. Liczyło się to, że mogliśmy wesprzeć szczytny cel jakim jest leczenie urazów rdzenia kręgowego. Dlatego bardzo dziękuję Wszystkim, którzy dołączyli do naszej drużyny i pomagali razem z nami. Start z Wami to mnóstwo satysfakcji i dobrej zabawy. To był dla mnie zaszczyt zostać „kierownikiem tego zamieszania”. Dzięki.

podsumował Łukasz Winiarski – członek Rady Nadzorczej Grupy ANG SA.