Adam Fórmaniak

Ekspert finansowy

Po wielu latach pracy w bankach, obecnie wspieram klientów w pozyskiwaniu finansowania.

Adres

Wybickiego 6 , 61-529 Poznań
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Finansowanie biznesu

O mnie

Od 2005 roku, kiedy po raz pierwszy podjąłem pracę w banku, do rozpoczęcia działania jako ekspert kredytowy w Grupie ANG (wtedy ANG Spółdzielnia) w roku 2016, pracowałem w bankach. Były to Nordea Bank Polska S.A. oraz PKO Bank Polski S.A. Przeszedłem w trakcie pracy w tych instytucjach wszystkie szczeble kariery od opiekuna klienta do dyrektora największego oddziału Nordea Bank Polska S.A. w Poznaniu. Jestem poznaniakiem z wyboru. Ukończyłem studia na Akademii Ekonomicznej (obecny Uniwersytet Ekonomiczny) na wydziale ekonomii o specjalizacji bankowość. Przez lata pracy zebrałem mnóstwo doświadczeń i chętnie się obecnie nimi dzielę. Wspieram klientów indywidualnych w pozyskaniu takich produktów bankowych jak kredyty hipoteczne a także kredyty gotówkowe. Służę również swoją pomocą przedsiębiorstwom w zdobyciu takich form finansowania jak kredyty dla firm, leasing, faktoring i inne dedykowane formy finansowania. W codziennym działaniu kieruję się moją główną cechą – empatią. Staram się wczuć w sytuację klienta i dobrać najlepsze dla niego rozwiązanie.

Media społecznościowe

Języki

  • Polski
  • Angielski

Opinie

1 2 3 4 5
0 0 opinii

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.