Agnieszka Szuba

Ekspert finansowy

Adres

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Ubezpieczenia majątkowe
  • Ubezpieczenia życiowe

O mnie

Posiadam 15 letnie doświadczenie w branży finansowej.
Wcześniej pracowałam jako samodzielna księgowa, jednak dopiero praca Eksperta ds. finansów przyniosła mi pełną satysfakcję z wykonywanej pracy.
Posiadana wiedza i wieloletnie doświadczenie pozwalają mi znaleźć dla klienta optymalną, dopasowaną do jego sytuacji finansowej ofertę, oraz przejść wraz z klientem sprawnie proces kredytowy. Służę również pomocą po podpisaniu umowy kredytowej.
Dzięki zadowoleniu klientów, pracuję głównie na rekomendacjach.

Języki

  • Polski

Opinie

1 2 3 4 5
5 13 opinii

Jerzy

1 2 3 4 5
5/5
Wspaniała współpraca! Pani Agnieszka pomogła mi uzyskać kredyt mieszkaniowy w ekspresowym tempie, przy pierwszym "podejściu". W momencie w którym potrzebowałem decyzji kredytowej "na teraz" wykazała się profesjonalizmem, rzeczowością i serdecznością. Zdecydowanie polecam współpracę z tak doskonałą ekspertką!

Hubert

1 2 3 4 5
5/5
Profesjonalna obsługa na bardzo wysokim poziomie. Praca z Panią Agnieszką to czysta przyjemność :)

Milena

1 2 3 4 5
5/5
Dzięki Pani Agnieszce kredyt został przeprocesowany błyskawicznie, super zaangażowana, zorientowana, pomocna ale też bardzo dokładna. Cierpliwie odpowiadała na moje liczne pytania i co ważne dla takiego laika jak ja, pilnowała co i kiedy należy dostarczyć aby kredyt został uruchomiony w terminie. Bardzo polecam!

Ula

1 2 3 4 5
5/5
NAJLEPSZA!!! Pani Agnieszka to najlepszy doradca, na jakiego można trafić.... jest w pełni profesjonalna, zaangażowana, dyspozycyjna, wspiera, pomaga i tłumaczy wszystko na każdym etapie obsługi kredytu. Czuliśmy się najlepiej "zaopiekowani".... DZIĘKUJEMY i POLECAMY!!!

Aneta Mitura

1 2 3 4 5
5/5
Współpraca ma najwyższym poziomie !! Bardzo profesjonalna i solidna pomoc :) Pani Agnieszka to solidna firma !!!

Mariusz Nowakowski

1 2 3 4 5
5/5
Pani Agnieszka to najlepszy doradca, na jakiego mogliśmy trafić. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie, super kontakt, ogrom wiedzy. Polecamy !

Arnold Borowski

1 2 3 4 5
5/5
Perfekcyjna pod każdym względem. Bardzo bardzo polecam

Monika Sopyła

1 2 3 4 5
5/5
Współpraca na najwyższym poziomie! Bardzo trudny kredyt, który przez innych doradców był niemożliwy - Agnieszka znalazła wyjście najkorzystniejsze dla mnie z bardzo dobrym ubezpieczeniem. Posiada ogromne doświadczenie, przez lata wypracowane kontakty w bankach i jest bardzo pomocna na wszystkich etapach załatwiania kredytu. Polecam bo to z pewnością doradca doskonały, zaangażowany, z ogromna wiedzą.

Tomek Gruszka

1 2 3 4 5
5/5
Agnieszka jest doskonała w tym co robi, pomocna, pewna w podejmowaniu decyzji, a w dodatku posiada wypracowane przez lata pracy kontakty w bankach, za czym idzie szybkość w otrzymywanych decyzjach. Bierze czynny udział w całym procesie na tyle ile może, spędza z klientem czasami długie minuty (lub godziny) na telefonie, żeby w pełni przekazać ogromną wiedzę w tematach kredytowych. Potrafi dojechać do klienta w razie potrzeby, właściwie jest agentem dającym z siebie pełnię energii 🙂 Gorąco polecę każdemu, kto potrzebuje wsparcia merytorycznego w finansach! Ja skorzystałem z usług po raz drugi i gdyby jeszcze nadarzyła się taka okazja, to także wiem do kogo uderzać.

Marzena Siemieniewska

1 2 3 4 5
5/5
Pani Agnieszka jest ekspertem o olbrzymiej wiedzy i kompetencjach w zakresie rynku finansowego. Przez cały proces kredytu mogłyśmy liczyć na jej wsparcie, wszystko poszło w błyskawicznym tempie. Pani Agnieszka jest bardzo serdeczną, pomocną i solidną osobą, która wzbudza zaufanie.

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.