Agnieszka Szuba

Ekspert finansowy

Adres

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Ubezpieczenia majątkowe
  • Ubezpieczenia życiowe

O mnie

Posiadam 18 letnie doświadczenie w branży finansowej.
Wcześniej pracowałam jako samodzielna księgowa, jednak dopiero praca Eksperta ds. finansów przyniosła mi pełną satysfakcję z wykonywanej pracy.
Posiadana wiedza i wieloletnie doświadczenie pozwalają mi znaleźć dla klienta optymalną, dopasowaną do jego sytuacji finansowej ofertę, oraz przejść wraz z klientem sprawnie proces kredytowy. Służę również pomocą po podpisaniu umowy kredytowej.
Dzięki zadowoleniu klientów, pracuję głównie na rekomendacjach.

Języki

  • Polski

Opinie

1 2 3 4 5
5 16 opinii

Ihor Honcharenko

1 2 3 4 5
5/5
Z całego serca dziękuję Pani Agnieszce za pomoc w dokonaniu zakupu mieszkania ;) Zostałem poprowadzony za rękę przez cały proces zakupy na kredyt , Pani Agnieszka wykazała profesjonalizm w sprawach finansowych i prawnych. Polecam wszystkim

Marta B

1 2 3 4 5
5/5
Bardzo polecamy Panią Agnieszkę. Dzięki jej pełnemu zaangażowaniu, wiedzy i profesjonalnemu podejściu udało nam się uzyskać kredyt w ciągu niecałego miesiąca! Świetny kontakt na każdym etapie procedowania kredytu oraz serdeczna i miła współpraca.

Adam Romanowicz

1 2 3 4 5
5/5
Współpraca z Panią Agnieszką przebiegła wzorowo! Ogromne kompetencje i pełen profesjonalizm w podejściu do klienta. Razem z partnerką Czuliśmy się zaopiekowani na każdym etapie. Mogliśmy liczyć na pełne zaangażowanie/dyspozycyjność a w przypadku pytań/wątpliwości, mogliśmy zawsze liczyć na wsparcie ze strony Pani Agnieszki – droga mailową czy też telefoniczną. Bez problemów udało się uzyskać kredyt w ekspresowym tempie (rynek pierwotny). Dodatkowo Pani Agnieszka jest niezwykle sympatyczna, co sprawiło, że wspólne załatwianie formalności nie było żmudną pracą 😊

Jerzy

1 2 3 4 5
5/5
Wspaniała współpraca! Pani Agnieszka pomogła mi uzyskać kredyt mieszkaniowy w ekspresowym tempie, przy pierwszym "podejściu". W momencie w którym potrzebowałem decyzji kredytowej "na teraz" wykazała się profesjonalizmem, rzeczowością i serdecznością. Zdecydowanie polecam współpracę z tak doskonałą ekspertką!

Hubert

1 2 3 4 5
5/5
Profesjonalna obsługa na bardzo wysokim poziomie. Praca z Panią Agnieszką to czysta przyjemność :)

Milena

1 2 3 4 5
5/5
Dzięki Pani Agnieszce kredyt został przeprocesowany błyskawicznie, super zaangażowana, zorientowana, pomocna ale też bardzo dokładna. Cierpliwie odpowiadała na moje liczne pytania i co ważne dla takiego laika jak ja, pilnowała co i kiedy należy dostarczyć aby kredyt został uruchomiony w terminie. Bardzo polecam!

Ula

1 2 3 4 5
5/5
NAJLEPSZA!!! Pani Agnieszka to najlepszy doradca, na jakiego można trafić.... jest w pełni profesjonalna, zaangażowana, dyspozycyjna, wspiera, pomaga i tłumaczy wszystko na każdym etapie obsługi kredytu. Czuliśmy się najlepiej "zaopiekowani".... DZIĘKUJEMY i POLECAMY!!!

Aneta Mitura

1 2 3 4 5
5/5
Współpraca ma najwyższym poziomie !! Bardzo profesjonalna i solidna pomoc :) Pani Agnieszka to solidna firma !!!

Mariusz Nowakowski

1 2 3 4 5
5/5
Pani Agnieszka to najlepszy doradca, na jakiego mogliśmy trafić. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie, super kontakt, ogrom wiedzy. Polecamy !

Arnold Borowski

1 2 3 4 5
5/5
Perfekcyjna pod każdym względem. Bardzo bardzo polecam

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.