Aldona Banaszak

Ekspert finansowy

Adres

Wybickiego 6 , 61-529 Poznań
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne

O mnie

Posiadam wykształcenie ekonomiczne (Wydział Prawa i Administracji na UAM w Poznaniu na Kierunku Zarządzanie i Marketing). W branży doradztwa finansowego pracuję od 2004 roku. Od tego czasu pomogłam wielu Klientom przejść z powodzeniem przez proces uzyskania kredytu hipotecznego. Zawsze stawiam interes Klienta na pierwszym miejscu budując długotrwałe relacje.

Zapraszam na spotkanie :)

Języki

  • Polski
  • Angielski

Opinie

1 2 3 4 5
5 10 opinii

Izabela Kucharska

1 2 3 4 5
5/5
Pani Aldona to specjalistka w zakresie doradztwa kredytowego, a do tego przesympatyczna osoba, która bardzo cierpliwie i zrozumiale tłumaczy wszelkie niuanse związane z kredytem. Korzystałam z usług p. Aldony juz 2 razy i z czystym sumieniem polecam.

Krzysztof Widomski

1 2 3 4 5
5/5
Bardzo polecamy Panią Aldonę. Pomogła nam przy wyborze kredytu hipotecznego i oszczędziła nam mnóstwo nerwów swoimi podpowiedziami. Mieliśmy setki pytań i na wszystkie otrzymaliśmy konkretną odpowiedź. Nawet po upływie kilku lat od uruchomienia kredytu, Pani Aldona nadal chętnie odpowiada na maile z kolejnymi pytaniami. Świetny, rzeczowy specjalista.

Gracjan Nowak

1 2 3 4 5
5/5
Współpracuję z Panią Aldoną od wielu lat i to zarówno w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą jak i w sprawach prywatnych. Z czystym sumieniem mogę polecić Jej usługi przede wszystkim ze względu na kompetencje, miły i szybki kontakt, a także skuteczność i obycie w branży.

Ilona Ratajczak

1 2 3 4 5
5/5
Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Aldonę, osoba fachowa, kompetentna i co najważniejsze skuteczna. Dokumentacja przygotowana z należytą starannością bez marnowania czasu. Ominęły mnie wszystkie formalności związane z bieganiem po bankach i wypełnianiem dokumentacji. Naprawdę polecam Panią Aldonę

Ewelina Badek

1 2 3 4 5
5/5
Pani Aldona to profesjonalistka. Pracuje na najwyższym poziomie. Polecam współpracę.

Karol Linnik

1 2 3 4 5
5/5
Jasno. Konkretnie. Na temat. Dobre doradztwo i dbałość o szczegóły. Polecam.

Małgorzata Przedwojska

1 2 3 4 5
5/5
Pani Aldona Banaszak pomogła nam z kredytem hipotecznym było ciężko w naszym wypadku ale udało się dzięki naszej Pani. Bardzo polecam !

Michał Biedny

1 2 3 4 5
5/5
Skorzystaliśmy z usług Pani Aldony prawie 4 lata temu kupując mieszkanie i na pewno jak będziemy potrzebować porad związanych z finansami to skorzystamy jeszcze raz. Fachowość i profesjonalizm w każdym calu.

Pawel Zw

1 2 3 4 5
5/5
Świetna specjalistka, bardzo dobry kontakt. Polecam zdecydowanie!

Maciej Dobosiewicz

1 2 3 4 5
5/5
Pani Aldona pomogła nam z dwoma kredytami. Jej anielska cierpliwość, diabelska dbałość o szczegóły, doskonałe przygotowanie merytoryczne pozwoliło nam zrozumieć tak trudny produkt jakim jest kredyt i uzyskać b. dobre oferty z banków. Przez stresujący czas przeprowadziła nas właściwie za rękę. Polecam bardzo, bardzo mocno.

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.