Aldona Banaszak

Ekspert finansowy

Adres

Wybickiego 6 , 61-529 Poznań
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne

O mnie

Posiadam wykształcenie ekonomiczne (Wydział Prawa i Administracji na UAM w Poznaniu na Kierunku Zarządzanie i Marketing). W branży doradztwa finansowego pracuję od 2004 roku. Od tego czasu pomogłam wielu Klientom przejść z powodzeniem przez proces uzyskania kredytu hipotecznego. Zawsze stawiam interes Klienta na pierwszym miejscu budując długotrwałe relacje.

Zapraszam na spotkanie :)

Języki

  • Polski
  • Angielski

Opinie

1 2 3 4 5
5 25 opinii

Bartłomiej Tomczak

1 2 3 4 5
5/5
Polecam każdemu współprace z Panią Aldoną, ponieważ jest bardzo zaangażowaną osobą oraz sumiennie wykonuje swoją pracę. Informacje, które uzyskałem podczas naszej współpracy pomocne, dzięki czemu udało mi się osiągnąć cel.

Przemysław Sandelewski

1 2 3 4 5
5/5
Bardzo polecam Panią Aldonę. Pełen profesjonalizm i perfekcyjna pomoc przy wniosku kredytowym.

Tomasz Jędrzejczak

1 2 3 4 5
5/5
Polecam serdecznie tę Panią, rzeczowo, szybko, sprawnie i konkretnie

Łukasz Cywiński

1 2 3 4 5
5/5
Pani Aldona sprawnie i profesjonalnie przeprowadza klienta przez cały proces pozyskiwania finansowania. Doskonała komunikacja i zrozumienie potrzeb klienta. Gorąco polecam.

Dorota Ostrowska

1 2 3 4 5
5/5
Wiele lat temu, przez krótki okres w moim życiu miałam okazję pracować w firmie zajmującej się pośrednictwem kredytowym. W moim zespole pracowała wtedy też Aldona. Dzięki temu doskonale wiem jak bardzo przykłada się ona do swojej pracy. Jest osobą z ogromną wiedzą, bardzo sympatyczna, uczciwa i pomocna. Gdy tylko słyszałam, że moi znajomi potrzebują pomocy przy kredycie, to szczerze wszystkim polecałam właśnie Aldonę. Zawsze też wiedziałam, że jak przyjdzie pora na mnie to na pewno do niej się zgłoszę. Tak też się stało i oczywiście nie żałuję :) Aldona pomogła mi zrozumieć wszystko co tyczyło się mojego kredytu, zawsze cierpliwe i dokładnie odpowiadała na moje pytania. Była dla mnie ogromnym wsparciem podczas całego okresu kredytowania. Aldona bardzo Ci dziękuję i na pewno jak zawsze będę Cię dalej polecać!

Maria Libersbach

1 2 3 4 5
5/5
Z całego serca polecam Panią Aldonę! Współpraca była znakomita i wręcz przekroczyła moje oczekiwania. Mój przypadek był dosyć skomplikowany, ale dzięki Pani Aldonie udało się zakończyć wszystko z sukcesem, za co jestem jej ogromnie wdzięczna. Pani Aldona ma bardzo duże doświadczenie, co naprawdę widać na każdym kroku, wszystko klarownie tłumaczyła, sprawnie odpowiadała na moje (liczne) pytania, była w ciągłym kontakcie z bankami/deweloperem, dzięki czemu cały proces przebiegł bardzo sprawnie. Przy tym wszystkim Pani Aldona jest bardzo sympatyczna, więc każdy kontakt/spotkanie było po prostu bardzo miłe :) Polecam z całego serca!

Mikołaj Wardzyński

1 2 3 4 5
5/5
Niezwykle polecamy współpracę z Panią Aldoną - jej zaangażowanie i wiedza niezwykle przyśpieszyły proces ubiegania się o kredyt, oraz pomogły nam przy skomplikowaniu się stanu prawnego nieruchomości

Agata M-D

1 2 3 4 5
5/5
Bardzo polecam Panią Aldonę. Podczas procesu uzyskiwania kredytu hipotecznego Pani Aldona wszystko na spokojnie tłumaczyła, cały proces był na bieżąco monitorowany, a my o wszystkich decyzjach niezwłocznie informowani. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i bezproblemowy kontakt w razie jakichkolwiek pytań z naszej strony.

Aleksandra

1 2 3 4 5
5/5
Pani Aldona jest zdecydowanie odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu! We współpracy z Panią Aldoną szczególnie wartościowe jest jej zaangażowanie i chęć pomocy.

Magdalena B.

1 2 3 4 5
5/5
Bardzo dobrze oceniam współpracę z Panią Aldonką. Starająć się o kredyt nie miałam pojęcia od czego zacząć, Pani Aldonka przeprowadziła mnie przez cały proces, odpowiedziała na każde, nawet najbardziej oczywiste pytanie i wytlumaczyła to czego nie rozumiałam. Czułam się w 100% zaopiekowana. Do tego, po całej transakcji zadzwoniła do mnie z podziękowaniem za współpracę co było bardzo miłe Polecam👍

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.