Andrzej Rachwalski

Ekspert finansowy

Adres

Toszecka 101 Lokal 104, 44-121 Gliwice
sprawdź dojazd

Opinie

1 2 3 4 5
5 2 opinie

Jarosław M

1 2 3 4 5
5/5
Pan Andrzej po pierwsze jest człowiekiem pełnym pasji i radości z tego co robi, a po drugie kimś kto zna się na tym co robi. Przeprowadził na z żoną przez cały proces związany z zakupem nieruchomości oraz jego kredytowaniem. Wszystko było jasne i przejrzyste. Polecam

Kamil Cieś

1 2 3 4 5
5/5

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.