Andrzej Żurawik

Ekspert finansowy

Adres

Zwycięstwa 100 , 43-600 Jaworzno
sprawdź dojazd

Opinie

1 2 3 4 5
5 19 opinii

Małgorzata Mamcarz

1 2 3 4 5
5/5
Pan Andrzej to pełny profesjonalizm w dziedzinie doradztwa finansowego, a także jako pośrednik na rynku nieruchomości. Dyspozycyjny o każdej porze dnia. Niezwykle cierpliwy, dokładny, wykazuje ogromne doświadczenie i wiedzę w temacie nieruchomości oraz finansów. Swoje obowiązki wobec klienta traktuje z pełną odpowiedzialnością i zaangażowaniem. Szczerze polecam osobę Pana Andrzeja. Serdecznie dziękuję Panu za okazaną pomoc, wsparcie i cierpliwość. Jest Pan fachowcem w każdym calu.

Piotr Wójcik

1 2 3 4 5
5/5
Zdecydowanie polecam usługi Pana Andrzeja , który doprowadził moją wyjątkowo trudną sprawę do szczęśliwego końca oszczędzając mój czas i pieniądze . Sam z całą pewnością nieprzebrnął bym przez gąszcz zawiłości prawa bankowego i nie zawsze zrozumiałego języka pism urzędowych . Należy również podkreślić, iż Pan Andrzej jest osobą wyjątkowo uprzejmą i cierpliwą . W przyszłości ,gdy nastąpi taka potrzeba napewno będę kontaktował się z Panem Andrzejem - doskonałym fachowcem.

Ewa

1 2 3 4 5
5/5
Z pomocą Pana Andrzeja dostałam kredyt hipoteczny. Jest kompetentny, rzeczowy ,dyspozycyjny i przede wszystkim cierpliwy w odpowiadaniu na wszystkie pytania. Polecam skorzystanie z jego usług.

Joanna

1 2 3 4 5
5/5
Serdecznie polecam usługi doradztwa kredytowego pana Andrzeja Żurawika. Współpracując z panem Andrzejem nie musimy się o nic martwić, jest wszystko przygotowane w super profesjonalny sposób, z jak największą korzyścią dla klienta. Jako klient czułam się przede wszystkim bezpiecznie, całkowicie zaufałam panu Andrzejowi, który ze swoich obowiązków wywiązał się znakomicie. Atmosfera współpracy jest bardzo przyjemna, sympatyczna, nic nie odbywa się w pośpiechu. Ponadto, p.Andrzej uwzględnia charakter pracy swojego klienta, co w moim przypadku ogromnie doceniam. Z czystym sumieniem i wielką chęcią mogę polecać wszystkim Kreatora Kredytów!

Marcin

1 2 3 4 5
5/5
Szczerze polecam Pana Andrzeja. Fachowa obsługa i doradztwo kredytowe. Pomaga przejść przez całą tą skomplikowaną procedurę. Jasno przedstawia sytuację i warunki kredytowe. Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku. Dziękuję i polecam.

Piotr

1 2 3 4 5
5/5
Polecam usługi Pana Andrzeja Jest dobrym specjalistą- pełen profesjonalizm i ogromna pomoc w w tych skomplikowanych procedurach bankowych.

Mateusz

1 2 3 4 5
5/5
Zachęcam Państwa do współpracy z Panem Andrzejem. Jest to osoba kompetentna, uczciwa i odpowiedzialna. Z pewnością można mu powierzyć swoje sprawy związane z kredytem.

Konrad

1 2 3 4 5
5/5
Szczerze polecam korzystanie z usług Pana Andrzeja. Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku. Udowodnił że załatwienie kredytu ,używając obszernej wiedzy w tym zakresie nie stanowi dl a niego jakiegokolwiek problemu. Jest osobą kompetentną i niewiarygodnie skuteczną. Współpraca z Panem Andrzejem to czysta przyjemność,polecam

Marcin

1 2 3 4 5
5/5
Jeżeli ktoś poszukuje doradztwa kredytowego to szczerze polecam pana Andrzeja. Nawet z wpisem do big pomógł mi znaleźć bank który indywidualnie podchodzi do takich klientów. Wszystkie formalności zostały załatwione podczas spotkania u pana Andrzeja a mi pozostało tylko wskazać miejsce i czas podpisania umowy. Po podpisaniu umowy pieniądze miałem w ciągu godziny na koncie. Jeszcze raz polecam usługi pana Andrzeja.

Justyna

1 2 3 4 5
5/5
Pan Andrzej jest rzetelnym specjalistą w dziedzinie kredytów, kompetentny,uczciwy i bardzo odpowiedzialny.Polecam oddanie swoich spraw kredytowych w ręce Pana Andrzeja

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.