Aneta Jasińska-Gorzelak

Ekspert finansowy

Profesjonalnie pomagać Klientom, nie szkodzić innym Indywidulana pomoc finansowa Indywidulane oferty kredytowe i ubezpieczeniowe

Adres

Bagatela 11 Lokal 1, 00-585 Warszawa
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Ubezpieczenia majątkowe
  • Ubezpieczenia życiowe
  • Finansowanie biznesu
  • Fotowoltaika

O mnie

Kredytami zajmuję się od 2008 roku. W mojej pracy kieruję się zasadą znalezienia dla Klienta najlepszego, możliwego w danej sytuacji kredytu. Priorytetem jest dla mnie satysfakcja Klienta. Uwielbiam bezpośrednie spotkania i energię moich Klientów!
Z rynkiem ubezpieczeniowym profesjonalnie związałam się od 2019 r., kiedy zostało skradzione moje auto. Zrozumiałam wtedy potrzebę odpowiednio dobranego, poważnego ubezpieczenia majątku. Istotniejsze nawet jest zabezpieczenie zdrowia i bytu naszego i naszych najbliższych poprzez ubezpieczenia na życie. Dlatego przygotowuję dla moich Klientów indywidualne programy ubezpieczeniowe.
Zapraszam do kontaktu!

Media społecznościowe

Języki

  • Polski
  • Angielski

Opinie

1 2 3 4 5
5 10 opinii

Paweł

1 2 3 4 5
5/5
Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście. Bardzo polecam

Bożena B

1 2 3 4 5
5/5
Polecam Panią Anetę, jest profesjonalna, ma ogromną wiedzę i w przystępny sposób potrafi wyjaśnić zawiłości kredytowe. My korzystaliśmy z jej usług wielokrotnie i nawet nasza rodzina i znajomi. Wszyscy są bardzo zadowoleni z obsługi, bardzo ułatwia kontakt z ostatecznie wybranym bankiem. Bardzo polecam dla zapracowanych, Pani Aneta zawsze wspiera klienta nawet już po uzyskaniu kredytu.

Robert D

1 2 3 4 5
5/5
Kilka razy już robiliśmy sprawy kredytowe z Panią Anetą, zawsze z pozytywnym efektem. Teraz robimy już ubezpieczenia też, zawsze miło sprawnie, z dużą dawką wiedzy. Polecamy serdecznie. Pozdrawiamy ciepło

Magda D

1 2 3 4 5
5/5
Kilka razy już robiliśmy sprawy kredytowe z Panią Anetą, zawsze z pozytywnym efektem. Teraz robimy już ubezpieczenia też, zawsze miło sprawnie, z dużą dawką wiedzy. Polecamy serdecznie. Pozdrawiamy

Anna Boguszewska

1 2 3 4 5
5/5
Ogromna wiedza i nieocenione wsparcie. Pani Aneta pomogła nam przebrnąć przez wszystkie zawiłości związane z kredytem, szukała najlepszego i najkorzystniejszego dla nas rozwiązania. Wszystkie nasze wątpliwości wyjaśniała. Z zwykłej konsultacji w sprawie zdolności kredytowej powstała wizja mieszkania, na którego odbiór czekamy. I wszystko w ciągu ostatniego roku, który jest bardzo trudny pod względem zdolności i kredytów. Pani Aneta zadbała, aby oferta banku i warunki były dla nas najkorzystniejsze. Bardzo dziękujemy za wszelką pomoc. Z całego serca polecamy współpracę z Panią Anetą. ❤️

Aneta Bartnik

1 2 3 4 5
5/5
Pani Aneta zdobyła naszą sympatię już w pierwszych minutach naszej rozmowy. Pełny profesjonalizm oraz ogromna wiedza, dzięki której wyczerpująco odpowiadała na szereg naszych pytań od razu wzbudziły nasz szacunek. W późniejszym etapie okazało się, że to pierwsze wrażenie nie było mylne- Pani Aneta z ogromnym zaangażowaniem zająła się naszym kredytem hipotecznym i teraz dzięki niej możemy spełniać marzenia. :)

Bożena Bogusz

1 2 3 4 5
5/5
Pani Aneta jest wyjątkowym doradcą, żetelna i bardzo zaangażowana na każdym etapie przyznawania kredytu. Gorąco polecam.

Katarzyna Pintor

1 2 3 4 5
5/5
Świetny ekspert finansowy. Polecam z całego serca.

Marzena Michalska

1 2 3 4 5
5/5
Bardzo dobrze

Katarzyna P

1 2 3 4 5
5/5
Świetny ekspert finansowy. Polecam z całego serca.

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.