Aneta Kulesza

Ekspert finansowy

Adres

Kozietulskiego 1 , 80-156 Gdańsk
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Finansowanie biznesu

O mnie

Z branżą finansową związana jestem od 2004 roku. Swoją pracę zaczynałam w oddziałach Banków na stanowiskach doradców Klienta, potem zajmowałam stanowiska menedżerskie, a od 2016 roku wspieram Klientów na całej drodze zakupu nieruchomości - od pomysłu do finalizacji ;-).

Towarzyszę przez cały proces: od analizy zdolności, przygotowaniu do kredytu hipotecznego, poszukiwaniu nieruchomości, sprawdzeniu jej wartości i stanu prawnego, negocjacji z deweloperem, sprzedającym czy sprawdzeniu zapisów w umowach (posiadam licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami), aż po złożenie wniosków, przeprocesowanie ich w bankach, porównaniu ofert i podpisaniu przez Klienta umowy w wybranym przez Niego Banku.

Bardzo dużą uwagę przywiązuję do przygotowania dokumentów do Banków (co często przekłada się na szybkość otrzymywanych decyzji kredytowych). Jestem w stałym kontakcie z Klientem na każdym etapie procesu.

Prywatnie jestem ogromną miłośniczką psów i fanką aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Biegam, wędruję, biorę udział w różnych akcjach charytatywnych (głównie tych związanych z rywalizacją sportową).

Serdecznie zapraszam na konsultację stacjonarną lub online.

Języki

  • Polski

Opinie

1 2 3 4 5
0 0 opinii

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.