Anita Płaza

Ekspert finansowy

Adres

Mazurska 10-12 Lokal 17A, 10-512 Olsztyn
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Ubezpieczenia majątkowe
  • Ubezpieczenia życiowe
  • Finansowanie biznesu

O mnie

Swoje wieloletnie doświadczenie w finansach i sprzedaży zdobywałam zarówno w Polsce jak i za oceanem. Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych czy też problemów, są tylko wyzwania i rozwiązania. Swoje doświadczenie i pomoc oferuję przy kredytach hipotecznych, gotówkowych, ubezpieczeniach czy też przy sprzedaży i pozyskiwaniu nieruchomości.
Bardzo dobrze zdaję sobie sprawę jak trudny i niezrozumiały może być dla Klienta rynek finansowy i nieruchomości, dlatego staram się być przy Kliencie na każdym etapie procesu aby czuł się on komfortowo i bezpiecznie. Największą dla mnie nagrodą jest satysfakcja Klienta i rekomendacje. Rekomendacje takie “prosto z serca”.

Media społecznościowe

Języki

  • Polski
  • Angielski

Opinie

1 2 3 4 5
0 0 opinii

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.