Anna Bąk

Ekspert finansowy

Adres

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm

O mnie

Z branżą pośrednictwa kredytowego związana jestem od 2012 roku.
Obecnie pracuję jako niezależny ekspert kredytowy w Grupie ANG. Specjalizuję się w doborze indywidualnych rozwiązań w zakresie kredytów hipotecznych, gotówkowych oraz firmowych. Dzięki swojemu doświadczeniu w pracy w urzędzie oraz pośrednictwie nieruchomościami swoim klientom zapewniam wsparcie nie tylko w zakresie doboru oferty kredytowej, ale także w całym procesie związanym z aspektami prawnymi i technicznymi nieruchomości. Moja pomoc nie kończy się w momencie podpisania umowy kredytowej. Moim celem jest zagwarantowanie swoim klientom poczucia bezpieczeństwa i profesjonalizmu, czego potwierdzeniem są kolejne rekomendacje.
Zapraszam Państwa do współpracy.

Języki

  • Polski

Opinie

1 2 3 4 5
0 0 opinii

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.