Anna Hinca

Ekspert finansowy

Etyka ponad wszystko, zadowolony klient to polecenia i rekomendacje na przyszłość.

Adres

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty hipoteczne

O mnie

Od 18 lat jestem związana z rynkiem kredytów hipotecznych, w pierwszych latach wyłącznie z jednym bankiem a od 2011 roku już jako pośrednik oferujący produkty wszystkich banków.

Języki

  • Polski

Opinie

1 2 3 4 5
5 1 opinia

Agnieszka Foss

1 2 3 4 5
5/5
Serdeczne podziękowania dla Pani Anny Hinca. Niskie ukłony za pełen profesjonalizm dla Pani Ani, od pierwszego spotkania tłumaczyła wszystko spokojnie, rzeczowo, obiektywnie przedstawiała plusy i minusy danych ofert, świetnie zorientowana co i gdzie, od początku do końca uczestniczyła w procesie uzyskania kredytu włącznie, z tym że towarzyszyła mi w banku na podpisaniu umowy kredytowej. Współpracę, jak i doradztwo z Panią Anią oceniam 10/10. Bardzo bardzo dziękuję. Polecam z ręką na sercu.

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.