Anna Hinca

Ekspert finansowy

Etyka ponad wszystko, zadowolony klient to polecenia i rekomendacje na przyszłość.

Adres

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty hipoteczne

O mnie

Od 18 lat jestem związana z rynkiem kredytów hipotecznych, w pierwszych latach wyłącznie z jednym bankiem a od 2011 roku już jako pośrednik oferujący produkty wszystkich banków.

Języki

  • Polski

Opinie

1 2 3 4 5
5 9 opinii

Izabela Sługocka

1 2 3 4 5
5/5
Pani Anna jest wyjątkowo kompetentnym doradcą, a przy tym niezwykle sympatyczną i dobrą osobą. Współpraca z Nią była dla nas pozbawiona stresu i bardzo miła. Dziekujemy i serdecznie pozdrawiamy, Pani Aniu! Iza i Iwo Sługoccy

Małgorzata Karpińska

1 2 3 4 5
5/5
Serdecznie polecam Panią Annę Hinca. Wysoki profesjonalizm, duża wiedza, świetne doradztwo i doskonałe prowadzenie sprawy. Od złożenia dokumentów byliśmy na bieżąco informowani o tym na jakim etapie jest aktualnie wniosek. Czuliśmy, że mamy dobrego opiekuna. Kredyt otrzymaliśmy szybko i bez problemu. Szczerze polecamy Panią Anię

Piotr Banasiak

1 2 3 4 5
5/5
Pani Anna Hinca to fachowa, profesjonalna, bardzo zaangażowana w sprawę doradca kredytowa. Od pierwszego do ostatniego dnia procesu kredytowego o każdej porze służyła pomocą, radą, rozwiewała obawy i wątpliwości. Bardzo polecam współpracę z Panią Anią.

janusz wronkowski

1 2 3 4 5
5/5
Nie jestem łatwym w obsłudze klientem, zadaję mnóstwo pytań, a żadne z nich nie pozostało bez merytorycznej odpowiedzi. Bardzo cenię sobie współpracę z profesjonalistami w swojej dziedzinie, stąd 5 gwiazdek w ocenie. Duży plus za elastyczność czasu pracy, szczerość oraz zaangażowanie.

Kinga Buzan

1 2 3 4 5
5/5
Zdecydowanie polecam skorzystać z pomocy Pani Anny Hinca wszystkim, którzy ubiegają się o kredyt hipoteczny. Na każde zadane pytania otrzymywaliśmy wyczerpujące odpowiedzi. Proces kredytowy był dopilnowany na każdym etapie, aż do momentu podpisania umowy kredytowej w banku. Pani Ania dokonała niemal niemożliwego w bardzo krótkim czasie.

Angelika Bużan

1 2 3 4 5
5/5
Serdecznie polecam Panią Annę Hinca. Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Zrobi wszystko żeby klient od niej wyszedł zadowolony :)

Paulina Żmiejko

1 2 3 4 5
5/5
Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i szybkość działania to domena Pani Ani. Polecam serdecznie

Denys Ablamskyi

1 2 3 4 5
5/5
Gorąco polecam Annę Hinca jako Eksperta ds. kredytów hipotecznych. Anna jest profesjonalistką w swojej dziedzinie, posiadającą wiedzę i doświadczenie potrzebne do pomocy klientom w znalezieniu najlepszych rozwiązań finansowych dla ich potrzeb. Współpraca z Anną była niezwykle przyjemna i efektywna. Anna zawsze była dostępna, aby odpowiedzieć na moje pytania i wątpliwości, wyjaśnić kwestie, które były dla mnie niejasne, i pomóc mi w podjęciu decyzji, które były dla mnie najlepsze. Jeśli szukasz profesjonalisty, który zapewni Ci wsparcie w znalezieniu najlepszego kredytu hipotecznego, to Anna Hinca jest odpowiednią osobą do skontaktowania się.

Agnieszka Foss

1 2 3 4 5
5/5
Serdeczne podziękowania dla Pani Anny Hinca. Niskie ukłony za pełen profesjonalizm dla Pani Ani, od pierwszego spotkania tłumaczyła wszystko spokojnie, rzeczowo, obiektywnie przedstawiała plusy i minusy danych ofert, świetnie zorientowana co i gdzie, od początku do końca uczestniczyła w procesie uzyskania kredytu włącznie, z tym że towarzyszyła mi w banku na podpisaniu umowy kredytowej. Współpracę, jak i doradztwo z Panią Anią oceniam 10/10. Bardzo bardzo dziękuję. Polecam z ręką na sercu.

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.