Anna Hinca

Ekspert finansowy

Etyka ponad wszystko, zadowolony klient to polecenia i rekomendacje na przyszłość.

Adres

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty hipoteczne

O mnie

Od 18 lat jestem związana z rynkiem kredytów hipotecznych, w pierwszych latach wyłącznie z jednym bankiem a od 2011 roku już jako pośrednik oferujący produkty wszystkich banków.

Języki

  • Polski

Opinie

1 2 3 4 5
5 16 opinii

Anna Rogala

1 2 3 4 5
5/5
Pani Anna Hinca wykazała się niesamowitym profesjonalizmem. Sprawnie przeprowadziła mnie przez cały proces kredytowy. Jest osobą konkretną, ale jednocześnie bardzo miłą i uczynną. Zaoszczędziła mi sporo nerwów i rozwiewała wszystkie moje wątpliwości od razu. Z pewnością będę polecała Panią Anię znajomym, jeśli będą potrzebowali ekspertów finansowych do prowadzenia swoich spraw. Mając za wsparcie takich ekspertów, zetknięcie z procedurami bankowymi przestaje być straszne. Wystawiłabym Pani ocenę MILION/10, gdyby się tylko dało :D

Agata

1 2 3 4 5
5/5
Pomoc Pani Ani w procesie kredytowym była nieoceniona. W bardzo jasny sposób wyjaśnione zostały wszelkie niejasności, cała procedura przebiegła bardzo sprawnie. Pomimo różnych zakrętów, nie było rzeczy niemożliwych do załatwienia dzięki Pani Ani. Z całego serca polecam każdemu w tym trudnym czasie starań o kredyt hipoteczny.

Mateusz Bronk

1 2 3 4 5
5/5
Współpraca z Panią Anną Hinca była rewelacyjna. Jej profesjonalizm i doświadczenie sprawiły, że proces kredytowy był bezproblemowy. Dzięki jej pomocy otrzymałem atrakcyjne warunki kredytu. Na każdym etapie byłem poinformowany o aktualnym statusie wniosku o kredyt. Polecam usługi Pani Anny każdemu, kto szuka efektywnej pomocy w uzyskaniu kredytu.

Magdalena

1 2 3 4 5
5/5
Pani Anna Hinca jest nie tylko profesjonalnym doradcą, ale i przesympatyczną osobą. Nasza droga do kredytu nie była łatwa, ale dzięki Pani Ani się udało. Jej szeroka wiedza, elastyczność i szybkie reakcje sprawiły, że cały proces przebiegł sprawnie. Bardzo cenię też Panią Anię za świetny kontakt z nią. Jeśli w danej chwili nie mogła odebrać telefonu, wysyłała wiadomość o tym informującą, a później oddzwaniała. Jest to o tyle ważne, że podczas całego procesu przyznawania kredytu pojawia się wiele wątpliwości/ pytań. Gorąco polecam Panią Annę Hincę jako doradcę kredytowego! Jeśli kiedykolwiek będę jeszcze brała kredyt to tylko z nią.

Jolanta

1 2 3 4 5
5/5
Szanowni Państwo, chciałabym opisać współpracę i polecić Panią Annę Hinca jako profesjonalnego doradcę hipotecznego. Przez cały proces ubiegania się o kredyt hipoteczny Pani Anna wykazywała się zarówno szeroką wiedzą z zakresu finansów i kredytowania, jak również cierpliwością, zaangażowaniem i dyspozycyjnością. Dzięki Jej pomocy, cały proces przebiegał sprawnie, a każdy etap był dokładnie omówiony, co pozwoliło nam na podjęcie świadomych decyzji. Współpraca z Panią Anią to prawdziwa przyjemność, którą wyróżnia profesjonalizm i podejście do klienta. Potrafi znaleźć optymalne rozwiązanie nawet w najbardziej skomplikowanych sytuacjach, dzięki czemu czuliśmy się pewnie i komfortowo, wiedząc, że nasze sprawy są w najlepszych rękach. Jeśli szukacie Państwo doradcy, który łączy w sobie wiedzę, doświadczenie oraz indywidualne podejście do klienta, to z całą pewnością polecam skontaktowanie się z Panią Anną Hinca.

Konrad Morawski

1 2 3 4 5
5/5
Z pełnym przekonaniem polecam Panią Annę Hincę jako profesjonalnego doradcę hipotecznego. Przez cały proces ubiegania się o kredyt hipoteczny Pani Anna Hinca wykazywała się nie tylko szeroką wiedzą z zakresu finansów i kredytów, ale również cierpliwością i zaangażowaniem. Dzięki Jej pomocy, cały proces przebiegał sprawnie, a każdy etap był dokładnie wytłumaczony, co pozwoliło mi na podjęcie świadomych decyzji. Współpraca z Panią Anią to prawdziwa przyjemność. Wyróżnia się ona profesjonalizmem, ale też ludzkim podejściem do klienta. Potrafi znaleźć optymalne rozwiązanie nawet w najbardziej skomplikowanych sytuacjach kredytowych, dzięki czemu czułem się pewnie i komfortowo, wiedząc, że moje sprawy są w najlepszych rękach. Jeśli szukasz doradcy, który łączy w sobie wiedzę, doświadczenie oraz indywidualne podejście do klienta, z całą pewnością polecam skontaktowanie się z Panią Anną Hinca.

Artur Nowakowski

1 2 3 4 5
5/5
Szybko, sprawnie, konkret. Super komunikacja.

Izabela Sługocka

1 2 3 4 5
5/5
Pani Anna jest wyjątkowo kompetentnym doradcą, a przy tym niezwykle sympatyczną i dobrą osobą. Współpraca z Nią była dla nas pozbawiona stresu i bardzo miła. Dziekujemy i serdecznie pozdrawiamy, Pani Aniu! Iza i Iwo Sługoccy

Małgorzata Karpińska

1 2 3 4 5
5/5
Serdecznie polecam Panią Annę Hinca. Wysoki profesjonalizm, duża wiedza, świetne doradztwo i doskonałe prowadzenie sprawy. Od złożenia dokumentów byliśmy na bieżąco informowani o tym na jakim etapie jest aktualnie wniosek. Czuliśmy, że mamy dobrego opiekuna. Kredyt otrzymaliśmy szybko i bez problemu. Szczerze polecamy Panią Anię

Piotr Banasiak

1 2 3 4 5
5/5
Pani Anna Hinca to fachowa, profesjonalna, bardzo zaangażowana w sprawę doradca kredytowa. Od pierwszego do ostatniego dnia procesu kredytowego o każdej porze służyła pomocą, radą, rozwiewała obawy i wątpliwości. Bardzo polecam współpracę z Panią Anią.

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.