Anna Omniczyńska-Krawczyk

Ekspert finansowy

Pozytywne myślenie, energia i konsekwencja w działaniu , empatia, dotrzymywanie słowa - to moje atuty, które wykorzystuję w kontaktach zawodowych.

Adres

Wybickiego 6 , 61-529 Poznań
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Ubezpieczenia majątkowe
  • Ubezpieczenia życiowe
  • Finansowanie biznesu

O mnie

Doświadczenie zdobyte podczas wieloletniej pracy w bankowości wykorzystuję do profesjonalnej pomocy w poszukiwaniu finansowania dopasowanego do potrzeb moich Klientów.
Mam wspólny cel z moim Klientem – poszukanie takiej oferty, która zapewni poczucie stabilności i bezpieczeństwa finansowego. Pomagam i dbam o to, aby Klienci czuli się bezpiecznie podczas całego procesu kredytowego: bezpłatnie sprawdzę zdolność kredytową, porównam oferty wszystkich banków, pomogę w kompletowaniu dokumentów, złożę wnioski do banków i na bieżąco poinformuję o ich statusie, przeanalizuję i wyjaśnię warunki decyzji kredytowych oraz zapisy umowy kredytowej przed jej podpisaniem, jestem obecna na spotkaniu przy podpisaniu umowy kredytowej a po wypłacie kredytu pozostaję nadal do dyspozycji - bez ograniczeń czasowych konsultuję z Klientem zobowiązania wynikające z umowy. Zapraszam na spotkanie.

Media społecznościowe

Języki

  • Polski
  • Migowy

Opinie

1 2 3 4 5
5 37 opinii

Mykyta Voloshchuk

1 2 3 4 5
5/5
Bardo polecam pani Annę jako doradca, szybkie załatwienie kredytu i również miła obsługa w procesie.

Paulina Rogalska

1 2 3 4 5
5/5
Dzięki Pani Ani cała zawikłana procedura kredytowa przebiegła bardzo sprawnie. Pani Ania wykazuje ogromne zaangażowanie w każdej sprawie. Skrupulatnie wyjaśnia wszystkiee niezrozumiałe kwestie, przestawia wiele możliwości oraz dba by cała procedura przebiegła w jak najkrótszym czasie. Gorąco polecam .

Maksym Piskun

1 2 3 4 5
5/5
Polecam

Joanna Szalaty

1 2 3 4 5
5/5
Wszystko załatwione pozytywnie, pani Ania staje na wysokości zadania aby pomóc klientowi. Bardzo polecam😀😀😀

Ernest Miga

1 2 3 4 5
5/5
Współpraca z Panią Anią to naprawdę bardzo czysta przyjemność i chęć do działania. Cały etap przeszedł bardzo sprawnie. A dokładniej profesjonalnie, życzliwie bez żadnych problemów. Pani Ania ma dużą wiedzę i doświadczenie. Etap kredytu przeszedł lekko i przyjemnie. Naprawdę z całego serce można polecić Panią Annę.

Ola M.

1 2 3 4 5
5/5
Z całego serca polecam Panią Anne, która zawsze pomoże!

Olga G

1 2 3 4 5
5/5
Polecam, bardzo sympatyczna, profesjonalna i zaangażowana osoba, z dużą wiedzą i doświadczeniem! Świetny kontakt, Pani Ania zawsze odpisuje albo oddzwania

Patrycja i Tomasz

1 2 3 4 5
5/5
Profesjonalnie, rzeczowo i życzliwie. Współpracę z Panią Anną Omniczyńską-Krawczyk oceniam na bardzo profesjonalną. Polecam.

Mateusz Ł.

1 2 3 4 5
5/5
Współpraca z Panią Anią to czysta przyjemność. Świetny kontakt i zaangażowanie w sprawę oraz bardzo dobre podejście do klienta. Bezwzględnie polecam usługi Pani Ani w kwestiach kredytowych.

Piotr Brzoski

1 2 3 4 5
5/5
Współpraca z panią Anną to czysta przyjemność :) Przeprowadziła mnie przez cały proces kredytu niemalże za rękę. Oczywiście z sukcesem :D Pani Anna to osoba z ogromnym doświadczeniem i dużą wiedzą. Bardzo szybko i chętnie odpowiada na każde pytanie, a miałem ich z tysiąc :) Polecam!! Ja na pewno jeszcze kiedyś skorzystam :)

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.