Anna Siedlecka

Ekspert finansowy

Zadowolenie klienta to wartość dodana do mojej pracy

Adres

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Finansowanie biznesu

O mnie

Nazywam się Anna Siedlecka. Pracę w bankowości rozpoczęłam od 1993r. Od początku pracy w tym sektorze zajmowałam się kredytami i innymi formami finansowania dla firm, kredytami dla klientów indywidualnych realizujących własne potrzeby i marzenia. Pracowałam w takich bankach jak PKO Bank Polski SA, Bank Gdański SA, Bank Spółdzielczy. Mam ponad 15-letnie doświadczenie w branży finansowej, zarówno jako ekspert finansowy, jak i menadżer prowadząc własną firmę. Pomagam klientom w uzyskiwaniu dofinansowań unijnych a ich zakupy finansujemy dobranym odpowiednio kredytem. Jestem Absolwentką Wyższej Szkoły Społeczno-Ekonomicznej w Warszawie, Wyższej Szkoły Ubezpieczeń i Bankowości w Warszawie,
Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Wszystkie uczelnie łączyło zamiłowanie do ekonomii i rachunkowości.
Jako wykwalifikowany ekspert współpracuję z największymi bankami i instytucjami finansowymi.
Najważniejsze są dla mnie profesjonalizm, wysoka jakość świadczonych usług oraz zadowolenie klientów. Dzięki temu uzyskuję dalsze polecenia, referencje i rekomendacje.

Media społecznościowe

Języki

  • Polski

Opinie

1 2 3 4 5
0 0 opinii

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.