Artur Bekta

Ekspert finansowy

Adres

Al. Grunwaldzka 309 , 80-309 Gdańsk
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm

O mnie

Nazywam się Artur Bekta z branżą finansową jestem związany w zasadzie od początku swojej zawodowej aktywności już od ponad 24 lat. Pierwsze kroki stawiałem w sprzedaży ratalnej ale podążając za rosnącymi potrzebami Klientów od 14 lat specjalizuję się w kredytach hipotecznych.
W tym czasie w trakcie wielu kursów i szkoleń oraz zdobytemu doświadczeniu pozyskałem zasób wiedzy z zakresu nie tylko kredytów hipotecznych ale także kredytów gotówkowych i firmowych co pozwala mi skutecznie pomóc Tobie w uzyskaniu kredytu.

Każde działanie rozpoczyna się od rozmowy podczas której najważniejszą rzeczą dla mnie jest poznanie Twoich oczekiwań oraz zrozumienie Twoich potrzeb. Jestem dla Ciebie na każdym etapie podejmowanych decyzji. Bazując na mojej wiedzy i doświadczeniu pomogę nie tylko w porównaniu oferty i wyborze tej najlepszej, ale także w dopełnieniu niezbędnych formalności.

Zaoszczędź swój czas i pozwól mi znaleźć najlepsze rozwiązanie, dzięki któremu spełnisz swoje marzenia. Porozmawiajmy!

Publikacje

więcej artykułów

Media społecznościowe

Języki

  • Polski

Opinie

1 2 3 4 5
0 0 opinii

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.