Ekspert finansowy

The sky's the limit

Adres

Słowiańska 51 , 64-100 Leszno
sprawdź dojazd

O mnie

Od 2008 roku zdobywam doświadczenie w finansach i bankowości stawiając pierwsze kroki w jednym z największych banków w Polsce. Posiadam ogromną wiedzę i doświadczenie przy wyborze kredytu hipotecznego jako niezależny Ekspert Finansowy tworząc silną markę na lokalnym rynku. To setki zadowolonych klientów i miliony złotych udzielonego finansowania nieruchomości.
Poza pracą pasjonuję się muzyką oraz fotografią a umysł resetuję podczas długich biegów po lesie.

Media społecznościowe

Języki

  • Polski

Opinie

1 2 3 4 5
0 opinii

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.