Bożena Myszczyszyn

Ekspert finansowy

Zmień pomysł w plan, a plan w działanie. Zrealizuj ze mną swój plan na kredyt.

Adres

Pl. Wiosny Ludów 2 , 61-831 Poznań
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne

O mnie

Ukończyłam studia wyższe oraz podyplomowe na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Od 2017 roku posiadam Europejski Certyfikat Bankowca EFCB 3E nr 2017/032 w ramach Systemu Standardów Kwalifikacyjnych ZBP. Certyfikat zobowiązuje, uczestniczę w programie stałego rozwoju. Prowadzę blog kredytowy w ramach własnej strony internetowej Ekspertka.pl.

Jako ekspert kredytowy w Grupie ANG SA na co dzień pomagam Klientom w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego lub gotówkowego. Od ponad 20 lat pracuję w finansach, a od 2006 roku w obszarze kredytu hipotecznego.

Klienci doceniają zarówno współpracę ze mną, jak i możliwość kontaktu po zakończeniu procesu kredytowego. Co mogę zrobić dla Ciebie?

Bożena Myszczyszyn

Publikacje

więcej artykułów

Media społecznościowe

Języki

  • Polski

Opinie

1 2 3 4 5
5 18 opinii

Karol Stumski

1 2 3 4 5
5/5
Pani Bożena jest bardzo skupiona na swojej pracy, wszystko dopina na ostatni guzik. Cały proces przeszedł bezproblemowo, Pani Bożena wykazała się ogromną znajomością ustawy dot. BK2%. Odpowiadała szczegółowo na wszystkie pytania jakie miałem. Na pewno jeszcze skorzystam z usług przy ewentualnym kolejnym kredycie!

Magda

1 2 3 4 5
5/5
W trakcie współpracy z panią Bożeną Myszczyszyn mieliśmy poczucie, że kwestię zaciągnięcia kredytu hipotecznego konsultujemy z osobą doskonale zorientowaną w temacie. Nasze źródła dochodów nie były typowe, a mimo to p. Bożena przeprowadziła nas właściwie „za rękę” przez cały proces (oczywiście wskazując kilka możliwości do wyboru). Była z nami cały czas w kontakcie, odpowiadała precyzyjnie i rzeczowo na wiele naszych pytań i wątpliwości. Zdecydowanie polecamy współpracę z p. Bożeną Myszczyszyn w zakresie doradztwa przy kredycie hipotecznym.

Maria G

1 2 3 4 5
5/5
Byliśmy zachwyceni usługami. Dzięki Pani Bożenie udało nam się uzyskać z mężem kredyt na mieszkanie. Bardzo profesjonalna obsługa. Czuliśmy się bardzo zaopiekowani jeżeli można to tak ująć. Jeżeli będziemy tego potrzebować to w przyszłości na pewno skorzystamy ponownie. Bardzo polecamy.

Martyna D

1 2 3 4 5
5/5
Cały proces uzyskania kredytu hipotecznego z Panią Bożeną był w 100% profesjonalny i sprawny. Dzięki Pani Bożenie cały czas byliśmy na bieżąco i finalnie udało nam się wybrać ofertę kredytu, z której jesteśmy naprawdę zadowoleni. Nie spodziewaliśmy się, że ktoś się nami tak dobrze zajmie. Serdecznie polecam Panią Bożenę każdemu!

Mateusz P.

1 2 3 4 5
5/5
Sprawnie, szybko, profesjonalnie. Wzorowy kontakt i wzorowe wyjaśnienie wszelkich wątpliwości. Z czystym sumieniem mogę polecić usługi Pani Bożeny.

Patryk J.

1 2 3 4 5
5/5
Serdecznie polecam współpracę z Panią Bożeną! Mogłem liczyć na Jej wsparcie, wiedzę i doświadczenie na każdym etapie starań o kredyt hipoteczny. O empatii i sympatii, nie wspominając!

Natalia G.

1 2 3 4 5
5/5
Serdecznie polecam Panią Bożenę. Profesjonalne doradztwo. Dużo cierpliwości w wyjaśnianiu spraw związanych z kredytem hipotecznym. Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc i zaangażowanie podczas całego procesu pozyskiwania kredytu.

Sylwia S.

1 2 3 4 5
5/5
Pani Bożena bezproblemowo, sprawnie i szybko przeprowadziła mnie przez proces uzyskiwania kredytu hipotecznego. Bardzo cierpliwa, kompetentna, rzeczowo odpowiadała na każde zadanie pytanie dodatkowo zawsze wyprzedzając proces o trzy kroki, dzięki czemu byłam zawsze gotowa z wyprzedzeniem na to jakie dokumenty będą niezbędne do przygotowania. W jasny sposób wyjaśnia wszystkie zawiłe kwestie - których nie brakuje przy składaniu wniosków kredytowych - i zawsze służy radą. Gorąco polecam.

Mateusz Drygas

1 2 3 4 5
5/5
Bardzo serdecznie polecamy Panią Bożenę jako doradcę kredytowego. Pani Bożena jest bardzo kompetentna, posiada bardzo dużą wiedzę i sprawnie przeprowadziła nas przez cały proces kredytowy, odpowiadając bardzo szybko na wiele pytań i wyjaśniając wszelkie wątpliwości!

Napierała

1 2 3 4 5
5/5
Pani Bożena Myszczyszyn jest niezwykle kompetentną, terminową, pomocną osobą. Na wszystkie zadawane pytania dotyczące sprzedaży nieruchomości, zakupu nowej nieruchomości, kredytów hipotecznych zawsze uzyskiwałam merytoryczne odpowiedzi. Wymiana informacji jest szybka i bezproblemowa. Nasza wspólna podróż do sprzedaży i zakupu mieszkania zakończona została pełnym sukcesem. Polecam z całego serca współpracę z Panią Bożeną !

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.