Bożena Myszczyszyn

Ekspert finansowy

Zamień pomysł w plan, a plan w działanie. Zrealizuj ze mną swój plan na kredyt.

Adres

Pl. Wiosny Ludów 2 , 61-831 Poznań
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne

O mnie

Nazywam się Bożena Myszczyszyn. Z bankowością związałam się w trakcie ostatniego roku studiów, a od 2006 roku pomagam Klientom w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego lub gotówkowego. Praca w banku na stanowisku doradcy klienta w segmencie kredyty pozwoliła mi stworzyć fundamenty do dalszej działalności. Od 2012 roku jestem ekspertem kredytowym i działam na rynku pośrednictwa finansowego. Współpracuję z Grupa ANG SA, która jest jedną z największych firm pośrednictwa finansowego i jednocześnie jedyną całkowicie niezależną od innego, większego udziałowca. Wizytówką naszej grupy jest odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i etyka w działaniu. W 1993 roku ukończyłam studia jednolite magisterskie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu (dawniej Akademia Ekonomiczna). Wiedzę uzupełniłam kończąc w 2016 roku pierwszą edycję studiów podyplomowych "Bankowość i doradztwo finansowe" również na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Efektem studiów podyplomowych jest Europejski Certyfikat Bankowca EFCB 3E w ramach Systemu Standardów Kwalifikacyjnych ZBP. Numer certyfikatu 2017/032. Swoją wiedzą w temacie kredytów hipotecznych i nie tylko dzielę się na blogu kredytowym. Prowadzę własną stronę www. Klienci doceniają nie tylko współpracę ze mną, ale również możliwość dalszego kontaktu po zakończeniu procesu kredytowego. Pracuję z pasją i zaangażowaniem zadając sobie zawsze pytanie, czy to rozwiązanie jest dobre dla Klienta. Korzystając z mojego pośrednictwa otrzymujesz te same oferty co w banku, usługa jest dla Ciebie bezpłatna, a dodatkowo zyskujesz profesjonalne i fachowe wsparcie. "Znajomi przekazali nam bardzo dobrą opinię o Pani pracy. Pomimo że ostatecznie skorzystali z innych preferencyjnych warunków kredytowania, czuli się zaopiekowani i obsłużeni bardzo profesjonalnie." "Dziękuję Pani Bożeno za wzorowe podsumowanie wszystkich czynności, linki oraz dokumenty. W tej kwestii postępuje Pani zawsze wzorowo, to się bardzo chwali." "Rozmawialiśmy z mężem, że dobrze wybraliśmy doradczynię kredytową, jesteśmy pod wrażeniem Pani profesjonalizmu." "Bardzo doceniamy Pani wsparcie nawet po zakończeniu procesu wnioskowania." "Przy okazji chcieliśmy ponownie podziękować za profesjonalną pomoc i wskazanie zalet stałego oprocentowania." "Jak zwykle jest Pani nieoceniona!" "Jesteśmy bardzo z żoną zadowoleni (napisana już opinia) jeszcze raz bardzo dziękujemy za pełen profesjonalizm i pomoc w uzyskaniu kredytu." "Pani Bożeno, Jest Pani Najlepsza! Bardzo dziękuję za pamięć i garść uwag :-)" "Cieszę się, że Pani wciąż o mnie pamięta oraz pomaga Pani wybrać najkorzystniejsze rozwiązania." ... to fragmenty maili, które otrzymałam od Klientów. Możesz do tego grona dołączyć, zrób pierwszy krok, zadzwoń lub wyślij mail i zacznijmy współpracę. Bożena Myszczyszyn, Ekspert kredytowy Grupa ANG SA Biuro SprawdzonyEkspert.pl Kupiec Poznański, piętro 3, wejście B Plac Wiosny Ludów 2 61-814 Poznań

Media społecznościowe

Języki

  • Polski

Opinie

1 2 3 4 5
5 16 opinii

Maria G

1 2 3 4 5
5/5
Byliśmy zachwyceni usługami. Dzięki Pani Bożenie udało nam się uzyskać z mężem kredyt na mieszkanie. Bardzo profesjonalna obsługa. Czuliśmy się bardzo zaopiekowani jeżeli można to tak ująć. Jeżeli będziemy tego potrzebować to w przyszłości na pewno skorzystamy ponownie. Bardzo polecamy.

Martyna D

1 2 3 4 5
5/5
Cały proces uzyskania kredytu hipotecznego z Panią Bożeną był w 100% profesjonalny i sprawny. Dzięki Pani Bożenie cały czas byliśmy na bieżąco i finalnie udało nam się wybrać ofertę kredytu, z której jesteśmy naprawdę zadowoleni. Nie spodziewaliśmy się, że ktoś się nami tak dobrze zajmie. Serdecznie polecam Panią Bożenę każdemu!

Mateusz P.

1 2 3 4 5
5/5
Sprawnie, szybko, profesjonalnie. Wzorowy kontakt i wzorowe wyjaśnienie wszelkich wątpliwości. Z czystym sumieniem mogę polecić usługi Pani Bożeny.

Patryk J.

1 2 3 4 5
5/5
Serdecznie polecam współpracę z Panią Bożeną! Mogłem liczyć na Jej wsparcie, wiedzę i doświadczenie na każdym etapie starań o kredyt hipoteczny. O empatii i sympatii, nie wspominając!

Natalia G.

1 2 3 4 5
5/5
Serdecznie polecam Panią Bożenę. Profesjonalne doradztwo. Dużo cierpliwości w wyjaśnianiu spraw związanych z kredytem hipotecznym. Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc i zaangażowanie podczas całego procesu pozyskiwania kredytu.

Sylwia S.

1 2 3 4 5
5/5
Pani Bożena bezproblemowo, sprawnie i szybko przeprowadziła mnie przez proces uzyskiwania kredytu hipotecznego. Bardzo cierpliwa, kompetentna, rzeczowo odpowiadała na każde zadanie pytanie dodatkowo zawsze wyprzedzając proces o trzy kroki, dzięki czemu byłam zawsze gotowa z wyprzedzeniem na to jakie dokumenty będą niezbędne do przygotowania. W jasny sposób wyjaśnia wszystkie zawiłe kwestie - których nie brakuje przy składaniu wniosków kredytowych - i zawsze służy radą. Gorąco polecam.

Mateusz Drygas

1 2 3 4 5
5/5
Bardzo serdecznie polecamy Panią Bożenę jako doradcę kredytowego. Pani Bożena jest bardzo kompetentna, posiada bardzo dużą wiedzę i sprawnie przeprowadziła nas przez cały proces kredytowy, odpowiadając bardzo szybko na wiele pytań i wyjaśniając wszelkie wątpliwości!

Napierała

1 2 3 4 5
5/5
Pani Bożena Myszczyszyn jest niezwykle kompetentną, terminową, pomocną osobą. Na wszystkie zadawane pytania dotyczące sprzedaży nieruchomości, zakupu nowej nieruchomości, kredytów hipotecznych zawsze uzyskiwałam merytoryczne odpowiedzi. Wymiana informacji jest szybka i bezproblemowa. Nasza wspólna podróż do sprzedaży i zakupu mieszkania zakończona została pełnym sukcesem. Polecam z całego serca współpracę z Panią Bożeną !

Kornela C.

1 2 3 4 5
5/5
Panią Bożenę Myszczyszyn jako doradcę mogę polecić z czystym sumieniem. Pani Bożena wykazuje ogromne zaangażowanie oraz pomoc na każdym etapie w realizowanych przez siebie sprawach. Godny polecenia doradca. Pani Bożena jest kompetentna, dokładna, rzetelna i pomocna z determinacją realizuje powierzone jej sprawy. Dodatkowo bardzo dziękujemy za wyczerpujące, i błyskawiczne odpowiedzi.

Patrycja

1 2 3 4 5
5/5
Bardzo owocna i miła współpraca z kompetentną osobą na odpowiedznim miejscu. Gorąco polecam!

Zamów bezpłatną konsultację


lub napisz, oddzwonię
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.