Dariusz Jóźwik

Ekspert finansowy

Moja wiedza i doświadczenie pracują dla Ciebie!

Adres

Bagatela 11 Lokal 1, 00-585 Warszawa
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Finansowanie biznesu

O mnie

Pracuję w branży kredytowej od 2005 r. Moim zadaniem jest znalezienie dla Klienta najlepszej formy finasowania jego potrzeb oraz przeprowadzenie przez cały proces kredytowy. Wieloletnie doświadczanie pozwala mi na sprawne poruszanie się w zawiłościach kredytów hipotecznych, wykorzystanie różnych możliwości finansowania dla biznesu (kredyt, leasing, faktoring, dotacje, itp.) oraz przygotowanie najlepszych pożyczek gotówkowych. Czasem trzeba skorzystać z wielu form finansowania jedocześnie dla osiągnięcia zamierzonego celu. Moja wiedza, doświadczenie i znajomości w branży kredytowej mogą pracować dla Ciebie! Zapraszam!

Media społecznościowe

Opinie

1 2 3 4 5
5 4 opinie

Kamila Wenclowicz

1 2 3 4 5
5/5
Czy przy obecnym tempie zmian w świecie można podejmować świadome decyzje we wszystkich dziedzinach życia? Wszak nie sposób być ekspertem we wszystkich dziedzinach. Jak ominąć poczucie zagubienia przy wypełnianiu formularza, który wydaje się być napisany po Polsku ale wiele pojęć jest specyficzne dla sektora finansowego. Czy da się uniknąć stresu towarzyszącego przechodzeniu przez proces, który jest dla nas nieznany? Odpowiedzią na powyższe pytania okazała się współpraca z Panem Dariuszem. Pan Dariusz potrafi wyjaśnić proces, przeprowadza przez wszelkie meandry. Pierwszy krok to zrozumienie potrzeby a następnie dobranie produktu, który je adresuje. Przez cały czas współpracy Pan Dariusz odpowiada na każde pytanie i wyjaśnia zawiłości w prosty sposób. Dba by osoba ubiegająca się o kredyt rozumiała wszelkie obowiązki wynikające z umowy. Dostarcza informacji o stanie rozpatrzenia wniosku. Dobrze zorganizowany warsztat pracy, kiedy tylko jest to możliwe informacje są zbierane, przesyłane w formie elektronicznej. Szybko odpowiada na zapytania przesłane mailem. Dobra, przejrzysta komunikacja przez telefon, jak i w treściach przekazywanych pisemnie. Najważniejsze - profesjonalizm, znajomość produktów. Panie Dariuszu, dziękuję za pomoc w uzyskaniu kredytu.

Dariusz

1 2 3 4 5
5/5
Pan Darek to w pełni tego słowa profesjonalista - posiada dużą wiedzę, doświadczenie, sprawy są załatwiane krótko, zwięźle i na temat. Na szczególną uwagę zasługuje sprawny i szybki kontakt. Serdecznie polecam!

Małgosia

1 2 3 4 5
5/5
Bardzo się cieszę, że starając się o kredyt hipoteczny trafiłam do Pana Dariusza! Dzięki jego pomocy, szerokiej wiedzy i cierpliwości miałam i mam poczucie, że świadomie podjęłam decyzję o kredycie i banku, w którym go wzięłam. Doświadczenie Pana Dariusza pozwoliło mi także "bezboleśnie" przeżyć wszystkie związane z kredytem formalności. I wreszcie - co szczególnie cenne - Pan Darek koncentruje się na potrzebach i sytuacji klienta. Pełen profesjonalizm! Dziękuję i bardzo polecam!

Katarzyna Szafran

1 2 3 4 5
5/5
Serdecznie polecam Pana Dariusza! Bardzo sprawienie przeprowadził nas przez zawiły gąszcz formularzy i dokumentów potrzebnych do wniosków kredytowych przedstawiając nam najkorzystniejsze dla nas opcje oraz był w stanie odpowiedzieć na każdą wątpliwość czy pytanie. A przy tym bardzo dobry kontakt, sumienność, profesjonalizm. Mogę tylko polecić!

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.