Dariusz Jóźwik

Ekspert finansowy

Moja wiedza i doświadczenie pracują dla Ciebie!

Adres

Bagatela 11 Lokal 1, 00-585 Warszawa
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Finansowanie biznesu

O mnie

Pracuję w branży kredytowej od 2005 r. Moim zadaniem jest znalezienie dla Klienta najlepszej formy finasowania jego potrzeb oraz przeprowadzenie przez cały proces kredytowy. Wieloletnie doświadczanie pozwala mi na sprawne poruszanie się w zawiłościach kredytów hipotecznych, wykorzystanie różnych możliwości finansowania dla biznesu (kredyt, leasing, faktoring, dotacje, itp.) oraz przygotowanie najlepszych pożyczek gotówkowych. Czasem trzeba skorzystać z wielu form finansowania jedocześnie dla osiągnięcia zamierzonego celu. Moja wiedza, doświadczenie i znajomości w branży kredytowej mogą pracować dla Ciebie! Zapraszam!

Media społecznościowe

Opinie

1 2 3 4 5
0 0 opinii

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.