Dariusz Pęchorzewski

Ekspert finansowy

Adres

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Finansowanie biznesu

O mnie

Nazywam się Dariusz Pęchorzewski. Pracuję w branży finansowej od 2007 roku. Mam ponad piętnastoletnie doświadczenie w pozyskiwaniu kredytów. Wcześniej pracowałem w Banku BPH w Kaliszu, gdzie zajmowałem się m.in. kredytami hipotecznymi, kredytami dla firm, a także inwestycjami. W skutecznym pozyskiwaniu finansowania pomaga mi również doświadczenie zdobyte po drugiej stronie tego procesu. Jako analityk finansowy oceniałem ryzyko kredytowe dla złożonych wniosków. Z kolei zarządzanie funduszami pożyczkowymi w Kaliskim Inkubatorze Przedsiębiorczości pozwoliło mi dokładnie poznać finansowanie unijne dla firm oraz możliwości finansowania nawet bardzo nietypowych inwestycji firm. Od 2014 roku jako ekspert finansowy zajmuję się pośrednictwem i pomagam pozyskiwać zarówno kredyty hipoteczne jak i kredyty dla firm. Kalisz to miasto gdzie mam siedzibę, ale obsługuję również klientów z innych rejonów Polski. W wielu przypadkach umożliwiam załatwienie formalności kredytowych online. Zgłaszając się do mnie masz gwarancję dostępu do najlepszych na rynku usług finansowych. Poprzez współpracę z większością instytucji finansowych działających w Polsce zapewniam Ci dostęp do pełnej oferty finansowania oraz rzetelne i uczciwe doradztwo w zakresie wyboru najlepszych rozwiązań.

Nie boję się również trudnych przypadków. Jeśli Twój bank odmówił Ci kredytu to nie zastanawiaj się, tylko zadzwoń lub napisz. Szkoda czasu na szukanie finansowania po omacku.

Decyzja o wyborze kredytu hipotecznego to bardzo poważna sprawa. Być może będziesz musiał go spłacać przez wiele lat, a nawet do samej emerytury. Jeśli nie jesteś finansistą to podjęcie decyzji bez konsultacji z niezależnym ekspertem może okazać się kosztowne.

Ponieważ istotna jest dla mnie niezależność jestem członkiem ANG Spółdzielni, która w odróżnieniu od większości sieciowych firm z branży pośrednictwa finansowego nie jest związana kapitałowo z żadnym bankiem.

Zgłaszając się do mnie po kredyt hipoteczny otrzymasz bezpłatne porównanie najlepszych ofert dopasowanych do Twojej sytuacji i oczekiwań. Oprocentowanie i prowizja identyczne jak bezpośrednio w oddziale banku, a czasem nawet korzystniejsze. Poza tym bez żadnych dodatkowych opłat skorzystasz z profesjonalnego wsparcia w zakresie doboru oferty, zamiany kredytu na tańszy, przygotowania dokumentów czy finalizacji umowy.
Twoje bezpieczeństwo finansowe jest zawsze na pierwszym miejscu!

Media społecznościowe

Języki

  • Polski
  • Angielski

Opinie

1 2 3 4 5
5 2 opinie

Agnieszka Marciszak

1 2 3 4 5
5/5
Szybka , fachowa porada w zakresie kredytów hipotecznych . Bardzo dziękuję :) Pozdrawiam ,

Przemysław Lepczyński

1 2 3 4 5
5/5
Pełen profesjonalizm polecam serdecznie

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.