Dawid Kulesza

Ekspert finansowy

Nawet największy geniusz niewiele jest warty, jeżeli korzysta tylko ze swoich umiejętności

Adres

Armii Krajowej 32 Lokal 3, 19-400 Olecko
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm

O mnie

Ukończyłem studia magisterskie Zarządzanie i Marketing na Politechnice Białostockiej oraz zaliczyłem z wynikiem bardzo dobrym studia podyplomowe z rachunkowości i finansów a także z
wyceny nieruchomości. Karierę zawodową rozpocząłem w 2008 roku w KPP Olecko na stanowisku technik ds. finansów i zaopatrzenia. W latach2012-2020 roku współpracowałem z GDDKiA w zakresie obsługi Zimowego Utrzymania Dróg Krajowych w OUD Olecko. W 2013 roku założyłem firmę i rozpocząłem współpracę z mFinanse i Open Finance w zakresie
pośrednictwa kredytowego a obecnie współpracuję również z WGN Nieruchomości w Olecku. Cały czas lubię się rozwijać i szukać nowych ciekawych zajęć zawodowych.

Media społecznościowe

Języki

  • Polski

Opinie

1 2 3 4 5
5 2 opinie

Marek Zdanio

1 2 3 4 5
5/5
Sprawnie załatwiony kredyt na budowę domu . Polecam

Damian

1 2 3 4 5
5/5
😀

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.