Dawid Zasada

Ekspert finansowy

Adres

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Finansowanie biznesu

O mnie

Instrumenty finansowe z kredytami na czele są moją wizytówką nieprzerwanie od 2011 roku. Przez ten okres doskonaliłem swoją wiedzę umiejętności oraz kwalifikacje pracując w takich instytucjach jak Polbank EFG, Deutsche Bank, Santander oraz jako niezależny ekspert finansowy. Zdobyte w bankach doświadczenie i możliwość poznania dokładnej mechaniki procesów kredytowych były nieocenione z pozycji niezależnego specjalisty, bo stojąc po stronie Klienta wiem jednocześnie jakie wymagania i oczekiwania ma kredytodawca czyli bank.

Moim głównym przedmiotem działania są kredyty hipoteczne, aczkolwiek w pozostałych dziedzinach branży kredytowej również jestem skuteczny (m.in. I miejsce w rankingu regionu centrum Deutsche Bank w obszarze Business Banking w 2017 roku)

Jestem absolwentem Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku Gospodarka Przestrzenna i Planowanie Przestrzenne oraz studiów podyplomowych z Wyceny Nieruchomości.

Lubię podejmować nowe wyzwania. Każdy Klient, to nowa historia, a realizacja marzeń Klientów to moja specjalność!

Głównym obszarem działania jest centralna część Polski, choć realizuję również przedsięwzięcia Klientów z najdalszych zakątków Kraju a także Irlandii, Holandii czy Niemiec.

Prywatnie miłośnik wędrówek górskich, lotnictwa oraz literatury kryminału ( M. Gorzka, P. Piotrowski). W wolnych chwilach wsiadam na rower biegam półmaratony lub siadam do programowania.

Media społecznościowe

Języki

  • Polski
  • Angielski

Opinie

1 2 3 4 5
0 0 opinii

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.