Dorota Florczyk

Ekspert finansowy

„To nie pieniądze dają szczęście, ale to, co dzięki nim możesz zrobić ze swoim życiem” – Lois P. Frankel.

Adres

Jasna 15 , 00-003 Warszawa
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Ubezpieczenia majątkowe
  • Ubezpieczenia życiowe
  • Finansowanie biznesu

O mnie

Otrzymaj najlepszą ofertę kredytową dostosowaną do Ciebie!

Szukasz najlepszych rozwiązań finansowych? Czasem uzyskanie kredytu może być jak droga przez labirynt, ale nie martw się – jestem tutaj, by Ci pomóc! Nazywam się Dorota Florczyk, jestem niezależnym Ekspert Kredytowym z bogatym 18-letnim doświadczeniem w pomaganiu klientom. Współpracuję z czołowymi bankami oraz Liderami Usług Doradztwa Finansowego w Polsce, a to oznacza, że mam dostęp do najlepszych rozwiązań finansowych!

Najważniejsze są dla mnie profesjonalizm, wysoka jakość świadczonych usług oraz zadowolenie klienta. Dzięki temu uzyskuję dalsze polecenia, referencje i rekomendacje.

Nie trać już czasu na poszukiwania: przedstawię Ci korzystne propozycje podczas naszego spotkania. Wdrożę wybrane rozwiązania w życie, umożliwiając Ci płynne przepłynięcie przez proces kredytowy.

Oferuję bezpłatne konsultacje dotyczące kredytów ! Porównam dla Ciebie oferty kredytowe z wielu banków, by pomóc Ci wybrać to, co jest dla Ciebie najlepsze. Specjalizuję się w kredytach: hipotecznych, mieszkaniowych, gotówkowych, weselnych i firmowych. Niezależnie od potrzeb, znajdę dla Ciebie idealne rozwiązanie.

Moja pomoc jest 100% BEZPŁATNA, bo satysfakcja moich Klientów jest dla mnie priorytetem!

Skontaktuj się ze mną pod numerem 799 117 117 a razem wyznaczymy drogę do Twojego finansowego celu.

Działając jako niezależny Ekspert Kredytowy, jestem Twoim reprezentantem w rozmowach z instytucjami finansowymi. Dla Ciebie negocjuję, analizuję, pomagam w skompletowaniu dokumentów i dbam o każdy detal. Reprezentuję Cię w kontaktach z bankami.

Skorzystaj z mojego 18-letniego doświadczenia, aby uniknąć pułapek i osiągnąć swoje cele.

BARDZO WAŻNE: Korzystając z moich usług otrzymasz kredyt w takiej samej cenie, a bardzo często tańszy niż bezpośrednio w banku.

Odkryj więcej na mojej stronie internetowej www.dorotaflorczyk.pl i zacznij już dziś swoją podróż do sukcesu finansowego!
Skontaktuj się ze mną teraz: tel. 799 117 117
e-mail: florczyk.dorota@gmail.com
e-mail: dorota.florczyk@grupaang.pl

Skorzystaj z mojej pomocy i otwórz drzwi do finansowej stabilności. Twój sukces jest moją misją!

Mają Państwo możliwość skorzystania z moich usług umawiając się na spotkanie w oddziale w samym centrum Warszawy, 150 m od stacji metra Świętokrzyska. Adres : 00-003 Warszawa, ul. Jasna 15, III piętro lub zdalnie.

OFERUJĘ RÓWNIEŻ POMOC W WYBORZE KREDYTU DLA OBCOKRAJOWCÓW

Credit offer for foreigners
If you are a foreigner and considering buying a property in Poland -you can also apply for a credit. I assist my Clients and guide them through the application process providing with the best products and service. I choose the best mortgage loans amongst the available products offered by all reputable high-street banks.
I do not charge any fee for my service. My income results exclusively from financial institutions.
I am often able to negotiate even better terms in Banks than if you were a 'walk-in'customer.
If you are interested, do not hesitate to contact me:
m: 799 117 117
e-mail: florczyk.dorota@gmail.com
e-mail: dorota.florczyk@grupaang.pl
www.dorotaflorczyk.pl

Media społecznościowe

Języki

  • Polski
  • Angielski

Opinie

1 2 3 4 5
5 5 opinii

Anna Filatova

1 2 3 4 5
5/5
Współpracowałam z Panią Dorotą z polecenia. Panią Dorotę cechuje bardzo wysoka kultura osobista, proaktywne działanie, zaangażowanie oraz niewątpliwe olbrzymie doświadczenie w pracy z bankami oraz klientami. Otrzymałam kredyt hipoteczny w warunkach po prostu niemożliwych do wykonania, ale Pani zrobiła wszystko możliwe i niemożliwe, za co jestem niezmiernie wdzięczna. Polecam Panią z całego serca i życzę samych sukcesów.

Tomasz Popowski

1 2 3 4 5
5/5
Zdecydowanie polecam Panią Dorotę. Doskonała orientacja na rynku finansowym, wysokie kompetencje, skuteczność działania, pełne zaangażowanie i profesjonalizm. Kompleksowa pomoc na każdym etapie procesu, począwszy od znalezienia odpowiedniej i korzystnej oferty, po ostateczne załatwienie spraw z bankiem. Miła atmosfera oraz wysoka kultura osobista zasługują na najwyższe uznanie i pochwałę. Bardzo dziękuję za pomoc i życzę samych sukcesów!

Julia i Łukasz Malejczyk

1 2 3 4 5
5/5
Profesjonalizm, skromność, dobro i wyjątkowa skuteczność! W tych krótkich słowach można podsumować osobę i wyniki pracy Pani Doroty ! Doradca godny polecenia, którego z czystym sumieniem można polecić każdemu potrzebującemu. Pozostaje mi tylko jeszcze raz podziękować, pogratulować i życzyć każdemu doradcy takiego podejścia do swojej profesji. gdyby tak było- świat byłby piękniejszy. Polecam.

Gabriel Kędzierski

1 2 3 4 5
5/5
Polecam serdecznie Panią Dorotę Florczyk. Pani Dorota bardzo profesjonalnie i skutecznie pomogła mi w uzyskaniu kredytu. Bardzo konkretne podejście i duże zaangażowanie. Kredyt uzyskałem w bardzo szybkim czasie i na bardzo dobrych warunkach. Jestem z Rzeszowa a załatwiałem kredyt u Pani Doroty w Warszawie. Polecam wszystkim w 100%

Magdalena Leociak - Śmigasiewicz

1 2 3 4 5
5/5
Zdecydowanie polecam współpracę z Panią Dorotą! Niezwykle sprawnie i skutecznie zajęła się wyszukiwaniem oferty kredytowej na najlepszych warunkach. Już po kilku dniach od rozpoczęcia rozmów, można było umawiać się na podpisanie umowy w banku. Minimum formalności, ogromna otwartość przy kontakcie, duża znajomość rynku i jasność w przekazywaniu informacji, świetnie wynegocjowane warunki kredytu. Polecam!

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.