Dorota Rakoczy

Ekspert finansowy

DOŚWIADCZENIE-ZAANGAŻOWANIE-WARTOŚĆ

Adres

Królewska 111 Lokal 6, 05-822 Milanówek
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Ubezpieczenia majątkowe
  • Ubezpieczenia życiowe
  • Finansowanie biznesu

O mnie

Moja kariera zawodowa od zawsze związana była z rynkiem finansowym. Miałam możliwość pracować na stanowiskach kierowniczych z różnych instytucjach finansowych, takich jak GE Money Bank, Eurobank S.A., Alior Bank S.A. Moje doświadczenie pozwoliło mi na otworzenie własnej działalności. Byłam właścicielem placówki partnerskiej Alior Bank S.A. w Milanówku. Obecnie prowadzę własną działalność w Książenicach, nieopodal Grodziska Mazowieckiego. Specjalizuję się w kredytach hipotecznych, gotówkowych i deweloperskich. Jednocześnie oferuję ubezpieczenia życiowe i majątkowe.

Media społecznościowe

Języki

  • Polski

Opinie

1 2 3 4 5
0 0 opinii

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.