Grażyna Adydan

Ekspert finansowy

Adres

al. IX Wieków 6 Lokal 27, 25-516 Kielce
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Finansowanie biznesu

Języki

  • Polski
  • Angielski
  • Ukraiński

Opinie

1 2 3 4 5
1 1 opinia

K K

1 2 3 4 5
1/5
Współpraca z Panią Grażyną okazała się najgorszym co nas spotkało w kredycie hipotecznym. Doradca powinien poprowadzić klienta, informować o wszystkim oraz posiadać wiedzę na temat tego czym się zajmuje. Przez błędy Pani Grażyny zostaliśmy z długami i nerwicą. Dokumenty do banku zostały przetrzymane, nie zostaliśmy poinformowani o kosztach kredytu, przez jej niedopatrzenie musieliśmy wpłacić do banku niemal 17tys zł od ręki, mimo że można było tego uniknąć. Zaufaliśmy niepotrzebnie. Jeśli większość czasu zajmuje kandydatura w wyborach to należy sobie nie brać pod skrzydła klientów. Tak dużo błędów w dokumentach, informacjach i prowadzeniu kredytu to nawet w banku nie widzieli nigdy. Szkoda że na nas trafiło. Nigdy więcej współpracy z tą osobą.

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.