Grzegorz Chojnacki

Ekspert finansowy

Adres

Słomińskiego 17 Lokal 18, 00-195 Warszawa
sprawdź dojazd

Opinie

1 2 3 4 5
5 60 opinii

Anna Marcinek

1 2 3 4 5
5/5
Polecam Pana Grzegorza. Dzięki współpracy z Panem Grzegorzem udało mi się otrzymać pozytywną decyzję kredytową w najgorszym czasie związanym z koronawirusem. Pan Grzegorz jest bardzo rzeczowy i profesjonalny, ma rozległą wiedzę i podejście do klienta.

Asia Be.

1 2 3 4 5
5/5
Nie mogłabym wymarzyć sobie lepszego doradcy kredytowego. Współpraca z Panem Grzegorzem była czystą przyjemnością. Na każdym etapie, począwszy od szczegółowego objaśnienia procesu, poprzez zajęcie się każdą drobnostką i odpowiedzią na najdrobniejsze pytania, wspieranie w punktualnym pozyskaniu i dostarczeniu wszelkich dokumentów, aż do sfinalizowania decyzji kredytowej, Pan Grzegorz był do dyspozycji. Szczerze polecam i dziękuję;)

Sebastian i Dominika

1 2 3 4 5
5/5
Od samego początku profesjonalna pomoc w uzyskaniu korzystnych warunkow kredytu. Nie mogliśmy lepiej trafić, zdecydowanie polecamy !

Mariusz

1 2 3 4 5
5/5
Polecam współpracę z Panem Grzegorzem. Bardzo rzetelnie podchodzi do swojej pracy, załatwia wszystko od początku do końca, zero jakichkolwiek problemów. Polecam!!!

Iga i Grzegorz

1 2 3 4 5
5/5
Z całego serca możemy polecić Pana Grzegorza każdemu kto pragnie przebrnąć przez całą procedurę szybko i profesjonalnie oraz z pełnym zrozumieniem potrzeb. Całość przebiegła bardzo sprawnie i zgodnie z naszymi oczekiwaniami, a wręcz je przerosła. Na każdym etapie mogliśmy liczyć na Pana Grzegorza nawet przy najmniejszych watplieosciach. DZIEKUJEMY

Damian Drężek

1 2 3 4 5
5/5
Gorąco polecam współpracę. I dziękuję za przeprowadzenie przex procedure kredytową.

Ewa & Łukasz

1 2 3 4 5
5/5
Bardzo dziękujemy za pomoc i sprawne działanie! Czuliśmy się poprowadzeni za rękę, zdecydowanie polecamy!

Karola i Maciek

1 2 3 4 5
5/5
Zdecydowanie polecamy współpracę z Panem Grzegorzem. Cały proces przebiegł zgodnie z planem, oraz w bardzo przyjazny sposób. Pomimo relatywnie skomplikowanej sytuacji pod kątem postrzegania przez banki, udało się uzyskać korzystne warunki, bez zbędnych komplikacji. Nie tylko poleciłbym Pana Grzegorza znajomym, czy rodzinie, ale sam na pewno wrócę w razie potrzeby!

Maciek Kalita

1 2 3 4 5
5/5
Polecam współpracę z Panem Grzegorzem, wszystko wyjaśni, wyślę, pomoże, załatwi. Każdemu serdecznie polecam

Marta i Bartek

1 2 3 4 5
5/5
Bardzo serdecznie dziękujemy za pomoc i prowadzenie nas w całym procesie kredytowym. Szczerze polecamy Pana Grzegorza! Jest niezwykle pomocnym i sympatycznym człowiekiem. Dziękujemy za poświęcony czas i ZAANGAŻOWANIE! Pan Grzegorz na każdym etapie był bardzo pomocny i bardzo dokładnie wszystko od samego początku tłumaczył. Dziękujemy :)

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.