Grzegorz Pacuk

Ekspert finansowy

Adres

Ordynacka 13 Lokal 5, 00-364 Warszawa
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Ubezpieczenia majątkowe
  • Ubezpieczenia życiowe

Języki

  • Polski

Opinie

1 2 3 4 5
5 17 opinii

Omoye

1 2 3 4 5
5/5
Moja sprawa była jednym z najtrudniejszych zadań dla Pana Grzegorza, który w profesjonalny sposób sfinalizował cały proces. Prowadził mediacje ze sprzedającym, jednocześnie dbając o prawidłowy przebieg procesu finansowego. Jego profesjonalizm jest na najwyższym poziomie i gorąco go polecam.

Aneta Goluch

1 2 3 4 5
5/5
Współpraca z Panem Grzegorzem to czysta przyjemność. Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza, terminowość, skrupulatność, doskonała znajomość ofert i produktów rynkowych. Na każdym etapie współpracy czułam się zaopiekowana i właściwie prowadzona. Pan Grzegorz potrafi słuchać co jest bardzo cenną wartością w procesie sprzedaży. Nawet w sytuacji nietypowej która mi się przydażyła, a w żaden sposób nie była wynikiem błędu Pana Grzegorza, Pan Grzegorz wykazał się ogromną empatią, zrozumieniem i nieszablonowym zachowaniem które pomogło wyjaśnić kryzysową sytuację. Pan Grzegorz stawia na pierwszym miejscu zadowolenie Klienta i dba o dobre relacje tym samym zdobywając zaufanie Klientów w tak trudnej dziedzinie jakiej są finanse. Polecam i będę rekomendować!

Karolina

1 2 3 4 5
5/5
Bardzo profesjonalne podejście, ogromna wiedza i trafne rady. Czuliśmy się bardzooo zaopiekowani i spokojni o swoją kredytową przyszłość. Serdecznie polecam.

Adrianna

1 2 3 4 5
5/5
Pan Grzegorz był niezwykle pomocny i profesjonalny. Skutecznie znalazł korzystne warunki kredytu i odpowiedział na wszystkie moje pytania. Polecam go z pełnym zaufaniem:)

Jakub

1 2 3 4 5
5/5
Współpraca z Panem Grzegorzem to czysta przyjemność. Indywidualne podejście, przyjacielska atmosfera i pełen profesjonalizm. Podczas całego procesu czułem się tak jakbym znał Pana Grzegorza od lat. Gorąco polecam!

Laura

1 2 3 4 5
5/5
Super współpraca :)

Marta

1 2 3 4 5
5/5
Pan Grzegorz jest najlepszym specjalistą w dziedzinie kredytów. Pełen profesjonalizm, niezwykłe i indywidualne podejście do klienta. W moim przypadku Pan Grzegorz dokonał niemożliwego. Polecam z całego serca 🥰

Paweł

1 2 3 4 5
5/5
Polecam! Wszystko załatwione jak należy!

Monika

1 2 3 4 5
5/5
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Grzegorzem. Wiem od lat, ze jest świetnym specjalistą. Wyszukał dla mnie kilka oferty i wybraliśmy najlepszą. Bardzo dobry kontakt i super responsywność. Polecam!

Seweryn

1 2 3 4 5
5/5
Motocykl ubezpieczony. Ekspert - ok.

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.