Halina Bielnicka

Ekspert finansowy

BIAŁYSTOK

Adres

Legionowa 9.1 Lokal 3, 15-281 Białystok
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Ubezpieczenia majątkowe
  • Ubezpieczenia życiowe

O mnie

Jestem ekspertem w dziedzinie kredytów i ubezpieczeń zarówno majątkowych jak i na życie. W branży finansowej działam od ponad 20 lat wcześniej jako doradca i Dyrektor Oddziału w Banku Millennium SA, gdzie byłam odpowiedzialna między innymi za rozwój sprzedaży kredytów hipotecznych i gotówkowych, a obecnie jako ekspert kredytowy w Grupie ANG SA. Moje doświadczenie w branży finansowej pozwala mi na profesjonalną pomoc klientowi w przejściu procesu kredytowego od poznania potrzeb klienta, obliczenia zdolności kredytowej, omówienia ofert kilku największych banków, złożenia wniosku oraz wypłaty kredytu. Jako ekspert współpracuję z największymi bankami , deweloperami, biurami nieruchomości oraz towarzystwami ubezpieczeniowymi , dzięki czemu mam możliwość doboru najkorzystniejszego rozwiązania dla klienta oraz jego KOMPLEKSOWEJ obsługi.

Media społecznościowe

Języki

  • Polski

Opinie

1 2 3 4 5
0 0 opinii

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.