Jakub Karwowski

Ekspert finansowy

Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać – Walt Disney

Adres

Szczytnicka 11 , 50-382 Wrocław
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Ubezpieczenia majątkowe
  • Ubezpieczenia życiowe
  • Finansowanie biznesu

O mnie

Fascynacja i zainteresowanie branżą finansową, które towarzyszą mi blisko od 15 lat sprawiły, że w prosty i zrozumiały sposób przybliżam zagadnienia finansowe, w tym kredyty hipoteczne, kredyty dla firm i ubezpieczenia.

Dzięki znajomości rynku finansowego i branży nieruchomości, nastawieniu na cel oraz współpracy z profesjonalnymi podmiotami, pomagam klientom – zarówno z Polski, jak i zagranicy – dobrać optymalny dla nich produkt, który spełnia ich oczekiwania.
Uśmiech na twarzy zadowolonych klientów po sfinalizowanej transakcji daje mi ogromną satysfakcję i motywuje do podejmowania kolejnych wyzwań zawodowych.

Cenię sobie otwartość, dobry, szybki kontakt i cieszę się z każdej rekomendacji.

Media społecznościowe

Języki

  • Polski
  • Angielski

Opinie

1 2 3 4 5
5 1 opinia

Mateusz Gregulski

1 2 3 4 5
5/5
Zdecydowanie polecam Pana Jakuba. Profesjonalna pomoc przy kredycie, przejrzyste przekazanie i wyjaśnienie zawiłości Kredytów hipotecznych. Profesjonalna obsługa klienta.

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.