Jakub Misiewicz

Ekspert finansowy

Kompleksowość i poszukiwanie rozwiązań.

Adres

Jaworzyńska 11 Lokal 4, 00-634 Warszawa
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Ubezpieczenia majątkowe
  • Ubezpieczenia życiowe
  • Finansowanie biznesu

O mnie

W branży finansowej pracuję od 2005 roku, od początku jako Niezależny Ekspert Finansowy. Stawiam na kompleksowość oraz na poszukiwanie optymalnych rozwiązań.

Moją specjalizacją w przypadku klientów jest kredyt hipoteczny i gotówkowy.

W przypadku firm są to kredyty inwestycyjne, kredyty obrotowe, leasing czy faktoring.

Posiadam także szeroką wiedzę na temat gospodarki i procesów w niej zachodzących.

Współprowadzę także jedno z najlepszych biur nieruchomości w Warszawie, dlatego klienta potrafię wesprzeć w obszarze rynku nieruchomości

Wykształcenie mam branżowe, gdyż skończyłem Finanse i Bankowość w ramach Wyższej Szkoły przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego, kierunek Finanse i Bankowość.

Etyka zawodowa
Wiem, że zabrzmi to jak banał ale dla mnie klient jest najważniejszy. Chodzi o to żeby znaleźć rozwiązanie najlepszego właśnie dla niego. Wierzę w to że nie ma sytuacji bez wyjścia. Tak działam i do tej pory przynosi to efekty.

Media społecznościowe

Języki

  • Polski
  • Angielski

Opinie

1 2 3 4 5
5 11 opinii

Katarzna Mąkólska

1 2 3 4 5
5/5
Zdecydowanie polecam Kubę, ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Dzięki niemu szybko i bez problemów dostaliśmy kredyt. Łatwo objaśnia wszystkie kredytowe zawiłości i przedstawia różne oferty. Bardzo pomaga również przy załatwianiu wszelkich formalności. Przez cały proces kredytowy przeprowadził nas niezwykle sprawnie, na każdym kroku również wyjaśniał wszelkie wątpliwości.

Paweł Poziemski

1 2 3 4 5
5/5
Wybór oraz podpisanie najkorzystniejszej umowy kredytowej z Panem Jakubem staje się niezwykle łatwy. Pan Kuba nadzoruje wszystkie czynności oraz służy pomocą na każdym etapie uzyskiwania kredytu. Nieoceniona jest Jego pomoc przy wypełnianiu dużej ilości stron wniosków. A najważniejsze jest to, że zaoszczędziłem mnóstwo czasu. Polecam współpracę z Panem Jakubem i Jego firmą.

Anna Krawczyk

1 2 3 4 5
5/5
Jakub jest doskonałym ekspertem w swojej dziedzinie - szybko, sprawnie i w miłej atmosferze udało nam się przeprowadzić całą procedurę związaną z zakupem mieszkania na kredyt.

Michał Izydorczyk

1 2 3 4 5
5/5
Jakub posiada wyjątkowo szeroką wiedzę z zakresu kredytów hipotecznych i ma doskonałe wyczucie tego, co mogą oczekiwać i decydować banki. Mimo mojej nietypowej sytuacji potrafił znależć rozwiązania, które zakończyły się pozytywną decyzją kredytową! Jakub zna również każdy najmniejszy detal swojej pracy - żaden wniosek czy wymaganie banku nie stanowi dla niego niespodzianki. I w końcu, bardzo doceniam pilotowanie spraw przez Jakuba od momenty pierwszej wizyty do uzyskania środków z tytuły kredytu hipotecznego. Jeśli w przyszłości będę ponownie szukać jakiegokolwiek rozwiązania finansowego, to nawet nie rozważę innego eksperta niż Jakub.

Maciej Mandecki

1 2 3 4 5
5/5
Serdecznie polecam Pana Jakuba. Szybko pomógł określić który produkt będzie najbardziej korzystny, a następnie sprawnie poprowadził przez proces wypełniania dokumentów. Z pewnością w przyszłości ponownie skorzystam z usług Pana Jakuba.

Gabriel Kurzac

1 2 3 4 5
5/5
Profesjonalnie, sprawnie i miło - tak wyglądała współpraca z p. Jakubem. Dzięki niemu cały ten tor przeszkód związany ze znalezieniem najkorzystniejszego kredytu oraz jego przyznaniem przebiegł przy minimalnym moim udziale - zwłaszcza, że wymagania względem kredytu były niebanalne i wymagało te ze strony p. Jakuba znajomości tych wszystkich kruczków. Chciałbym też dodać, że wyraźnie było widać, że p. Jakubowi bardzo zależy abym był maksymalnie zadowolony (co mu się udało!). Kredyt został przyznany przed czasem i bez żadnych zacięć. Polecam.

Mariusz Gregorczyk

1 2 3 4 5
5/5
Bardzo polecam Pana Jakuba , pomógł w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Przez cały czas trwania procesu sprawę rzetelnie koordynował. Zawsze można było się z nim skontaktować.

Maciej Koński

1 2 3 4 5
5/5
Bardzo polecam Pana Jakuba. W pierwszej połowie 2018 roku przeprowadził dla mnie cały proces uzyskania kredytu hipotecznego. Cały czas miałem z Nim doskonały kontakt. Rzeczowo i zrozumiale tłumaczył zawiłości związane z kredytem, dopilnował wszystkich formalności i działał z niezwykłą szybkością. Między innymi dzięki Niemu mogę teraz cieszyć się swoim mieszkaniem. Fachowców trzeba polecać!

Klaudyna Subocz

1 2 3 4 5
5/5
Pan Jakub pomagał mi dwukrotnie przy kredytach, hipotecznym i gotówkowym. W obu przypadkach odbyło sie wszystko szybko i sprawnie, a kontakt i zaangażowanie na 5+

Jan Nowomiejski

1 2 3 4 5
5/5
Bardzo polecam pana Jakuba! Bez jego pomocy wybrałbym pierwszą lepszą ofertę, Dzięki niemu dostałem szybko kredyt na dobrych warunkach. Pan Jakub bez wątpienia jest profesjonalistą i ma bardzo dużą wiedzę w swoim Zawodzie.

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.