Jan Libera

Ekspert finansowy

„Bądźcie roztropni jak węże, a niewinni jak gołębie.”

Adres

Garbary 95 Lokal 9, 61-757 Poznań
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty hipoteczne

O mnie

Libera Kancelaria Finansowa, to połączenie pasji, wiedzy i profesjonalizmu.
Motorem napędowym naszego rozwoju, jest chęć świadczenia kompleksowych usług z zakresu finansów, prawa i podatków.
Naszą filozofią jest rzetelne podejście do indywidualnych potrzeb klienta:
* Analiza sytuacji majątkowej
* Opracowanie strategii rozwoju firmy
* Zabezpieczenie osobistego stylu życia

W branży finansowej pracuję od 2008 roku, swoją przygodę zacząłem od współpracy z Citi Bankiem i sprzedaży kart kredytowych oraz kont osobistych, po latach sukcesów podjąłem się obsługi klientów hipotecznych z ramienia Money Expert. Tam zdobyłem pierwsze szlify na rynku kredytowym oraz wypracowałem własną koncepcję budowania rynku. To dzięki niej zainicjowałem swoją pierwszą firmę w postaci spółki LBM Partnerzy.
W życiu tak bywa że wspólne drogi się rozchodzą, a różnica w koncepcjach rozwoju przedsiębiorstwa skłoniła mnie do wzięcia sprawy w swoje ręce i tak powstała firma pod spółką LIBERA KANCELARIA FINANSOWA.
To w niej, w kompleksowy sposób obsługujemy Klientów z zakresu finansów osobistych (ze specjalizacją w pozyskiwaniu kredytów hipotecznych) oraz prowadzimy sprawy księgowo-kadrowe przedsiębiorstw z rynku MŚP.
Nasza znajomość zarówno prawa podatkowego jak i szeregu zagadnień z rynku finansowego oraz nieruchomości buduje w naszych Klientach poczucie bezpieczeństwa, a nam samym sprawia ogromną satysfakcję z dobrze wykonywanej pracy.

Media społecznościowe

Języki

  • Polski
  • Angielski

Opinie

1 2 3 4 5
0 0 opinii

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.