Joanna Jabłecka-Motyl

Ekspert finansowy

Nie ma problemów - są tylko wyzwania

Adres

Ordynacka 13 Lokal 5, 00-364 Warszawa
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Ubezpieczenia majątkowe
  • Ubezpieczenia życiowe
  • Finansowanie biznesu

O mnie

zgodnie z linkedin :)

Media społecznościowe

Języki

  • Polski
  • Angielski

Opinie

1 2 3 4 5
5 3 opinie

Katarzyna Kaczmarczyk

1 2 3 4 5
5/5
Współpraca z Panią Joanną to fachowa pomoc na każdym etapie procesu kredytowego, pomoc przy wyborze najlepszej oferty a przy tym ogromne pokłady cierpliwości do klienta laika w temacie zawiłości kredytowych :) Serdecznie polecam każdemu pomoc Pani Joasi.

Marta

1 2 3 4 5
5/5
Bardzo polecam! Świetny kontakt zarówno smsowy jak i telefonicznie/mailowo. Profesjonalne podejście do klienta. Kredyt dzięki pomocy Pani Joanny uzyskany w niecałe 2 miesiące :)

Karolina G

1 2 3 4 5
5/5
Z całkowitą odpowiedzialnością polecam współpracę z Panią Joanną! Bezproblemowy kontakt, rzetelne odpowiedzi na wszystkie pytania oraz pełne zaangażowanie - to właśnie gwarantuje Państwu wybór Pani Asi na swojego doradcę kredytowego.

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.