Joanna Korczyc

Ekspert finansowy

Twoje Finanse w Bezpiecznych Rękach

Adres

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty hipoteczne
  • Ubezpieczenia majątkowe
  • Finansowanie biznesu

O mnie

Najważniejsza dla mnie jest dbałość o interesy Klienta i wzajemne zaufanie. Zadowolony klient poleca następnych. Głównymi zasadami którymi się kieruję w pracy to przede wszystkim działanie Fair Play, rzetelność, kompleksowość obsługi, dostosowanie do indywidualnej sytuacji życiowej i biznesowej klienta.
Posiadam praktyczne, długoletnie doświadczenie jako Doradca Hipoteczny, Doradca Firmy, Wealth Manager, doradca Private Banking, które zdobywałam pracując w międzynarodowych bankach takich jak HSBC czy Deutsche Bank oraz innych instytucjach finansowych.
Oferuję swoje usługi w zakresie Kredytów Hipotecznych, Gotówkowych, Firmowych oraz Ubezpieczeń i Leasingu. Służę Państwu wsparciem w każdej sytuacji, kiedy stają Państwo przed podjęciem istotnych decyzji finansowych.

Media społecznościowe

Języki

  • Polski
  • Angielski

Opinie

1 2 3 4 5
0 0 opinii

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.