Joanna Krynicka

Ekspert finansowy

Adres

Pułaskiego 21 , 58-100 Świdnica
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne

O mnie

Z finansami związana od piętnastu lat. Od 2008 roku dodatkowo zdobywałam doświadczenie na stanowiskach kierowniczych. Jednak moja pasja to kredyty hipoteczne. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. W latach 2010 - 2015 związana byłam z firmą Expander gdzie zdobyłam bardzo duże doświadczenie w zakresie kompleksowej obsługi finansów osobistych. Jeden z największych sukcesów w tamtej firmie, poza indywidualnymi nagrodami to prestiżowa nagroda franczyzy roku przyznana oddziałowi który współtworzyłam. Od 2015 roku związana z Grupą ANG SA. Moja specjalizacja to kredyty hipoteczne oraz gotówkowe. Na codzień pracuję w oddziale w Świdnicy i Wałbrzychu.

Media społecznościowe

Języki

  • Polski
  • Angielski

Opinie

1 2 3 4 5
0 0 opinii

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.