Joanna Niedzielska

Ekspert finansowy

odpowiedzialnie, zrozumiale, życzliwie = zadowolony Klient

Adres

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne

O mnie

Ukończyłam Wyższą Szkołę Bankową w Poznaniu na Kierunku Finanse i Bankowość.
Od 2005 r. zdobywam nieustannie doświadczenie zawodowe w zakresie kredytów hipotecznych, które w początkowym okresie zawdzięczam swojemu pierwszemu pracodawcy, Bankowi BPH S.A. W 2008 r., kończąc pracę w bankowości, rozpoczęłam własną działalność w obszarze pośrednictwa kredytowego nawiązując współpracę z założycielami Grupy ANG S.A., która trwa do dziś.
Hasło: „Odpowiedzialne finanse” stanowi dla mnie wyznacznik w pracy z Klientem, którego zadowolenie jest źródłem nowych poleceń i motywuje do dalszej pracy w branży.

Opinie

1 2 3 4 5
5 2 opinie

Damian Gwiazdowski

1 2 3 4 5
5/5
Pani Joanna jest bardzo sumienna skrupulatna oraz wiedza która posiada pozwoliła po raz kolejny uzyskać kredyt hipoteczny. Polecam Panią Joannę wszystkim którzy chcą czuć się zaopiekowani przez eksperta w swojej dziedzinie. Dziękujemy Pani Joanno

Izabela Skorupińska

1 2 3 4 5
5/5
Fachowa, merytoryczna pomoc i nieustanny kontakt. Polecam współpracę z Panią Joanną, bardzo pomogła nap w bardzo trudnej sytuacji związanej z zakupem nieruchomości z nieuregulowanym statusem prawnym.

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.