Joanna Szymczak

Ekspert finansowy

Są w życiu rzeczy, które warto i są takie, które się opłaca

Adres

Jasna 15 , 00-003 Warszawa
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm

O mnie

Pracuję w branży finansowej od 2007 roku – wtedy, jako studentka ekonomii zostałam zatrudniona na stanowisko asystentki oddziału w jednej z największych i najbardziej znaczących w tamtym czasie firm pośrednictwa finansowego, Expanderze. W kolejnych latach pracowałam u konkurencji – w Open Finance, Credit Care i ANG, już jako samodzielny doradca klienta. Przez kilka lat byłam również analitykiem w FDPA - funduszu pożyczkowym dla przedsiębiorców, będącym pośrednikiem Banku Gospodarstwa Krajowego, mam zatem wszechstronne doświadczenie w kredytach dla klientów indywidualnych i biznesowych. W trakcie swojej pracy odbyłam szereg specjalistycznych szkoleń i cały czas dbam o rozwój swoich kompetencji, ponieważ aktualizacja wiedzy jest w mojej profesji bardzo istotna. "Są w życiu rzeczy, które warto i są takie, które się opłaca". Co "warto"? - każdy z nas wie najlepiej. Co się "opłaca"? - chętnie dla Państwa przeanalizuję. Zapraszam do współpracy

Publikacje

więcej artykułów

Media społecznościowe

Języki

  • Polski

Opinie

1 2 3 4 5
5 7 opinii

Anna Karaś

1 2 3 4 5
5/5
Bardzo polecam współpracę z Panią Joanną. Jest profesjonaliską i posiada ogromną wiedzę, którą potrafi się dzielić. Jest przy tym bardzo zaangażowana i wspierająca. Pomogła mi uzyskać kredyt hipoteczny i przeprowadziła przez cały proces. Dzięki tej współpracy zaoszczędziłam mnóstwo czasu i zawsze czułam, że jestem w dobrych rękach. Komunikacja z Panią Joanną jest zawsze bardzo łatwa i przyjemna. Natychmiast oddzwania czy odpisuje, na bieżąco informuje o rozwoju wydarzeń. Jest na bieżąco ze zmianami w przepisach, również tymi dopiero planowanymi, co pozwala Jej doradzać opcję najlepszą dla klienta. Doradztwo na najwyższym poziomie. Na pewno wrócę do niej w przyszłości. Bardzo dziękuję za Pani pomoc!

Justyna Quintero-Walijewska

1 2 3 4 5
5/5
Pani Joanna pomogła nam z uzyskaniu bezpiecznego kredytu 2%. Dzięki niej cały proces przebiegł bardzo sprawnie. Otrzymaliśmy dokładną listę dokumentów wymaganych przez banki uczestniczące w programie, dzięki czemu nasze wnioski zostały szybko zarejestrowane w bankach. Nasza sytuacja była szczególnie trudna, gdyż mieliśmy bardzo krótki termin na uzyskanie kredytu oraz bezzwrotny zadatek, a o kredyt aplikowaliśmy w sierpniu, już w momencie gdy banki były zakorkowane wnioskami. Pani Joanna była w ciągłym kontakcie z bankami, aby przyśpieszyć proces na każdym z etapów. Bez jej pomocy nie udałoby się nam uzyskać kredytu w wymaganym czasie. Bardzo polecamy Panią Joannę. Jest osobą bardzo rzetelną, kompetentną i pomocną. Na pewno polecę ją osobą starającym się o kredyt.

Natalia Dębczyńska

1 2 3 4 5
5/5
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z doradcą kredytowym Panią Joanną Szymczak. Czułam się zaopiekowana na każdym etapie uzyskania BK2%. Pani Joanna jest niezwykle kompetentną, rzetelną i uważną na szczegóły ekspertką. Zapewnia i dba o doskonałą komunikację z klientem. W całym procesie czułam, że Pani Joanna jest doradcą moim, a nie instytucji bankowej. W sytuacji zagrożenia wycofaniem się zbywcy nieruchomości z transakcji skutecznie wywalczyła przyśpieszenie uzyskania decyzji banku, co w obecnej sytuacji graniczy z cudem. Z całego serca polecam współpracę z Panią Joanną.

Małgorzata

1 2 3 4 5
5/5
Szczerze zachęcam do współpracy z Panią Joanną. Skutecznie pomogła nam uzyskać kredyt i przeprowadziła nas przez wszystkie formalności. Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i 100% zaangażowania. Zawsze można liczyć na jej pomoc i wsparcie nawet po godzinach pracy. Poświęciła nam mnóstwo czasu tłumacząc wszelkie trudne dla nas zagadnienia. Doradztwo na najwyższym poziomie! Dziękujemy bardzo za pomoc.

Marek Chojnacki

1 2 3 4 5
5/5
Szczerze polecam Panią Joannę w wyborze kredytu hipotecznego. Dzięki jej pomocy udało mi się załatwić wszystkie formalności bez żadnych problemów. Jest osobą godną zaufania. Dzięki niej coś co wydawało mi się bardzo skomplikowane i trudne do "ogarnięcia", stało się proste i nieskomplikowane. Dziękuję jeszcze raz za pomoc i naprawdę z czystym sumieniem polecam Panią Joannę.

Michał Gankowski

1 2 3 4 5
5/5
Współpraca w procesie uzyskania kredytu hipotecznego z Panią Joanną przebiegała bardzo sprawnie i mogliśmy liczyć na szybką odpowiedź w każdej sprawie. Rzetelnie przedstawiła warunki kredytu z różnych banków. Pomogła nam wybrać najlepszą możliwą opcję oraz załatwić wszystkie niezbędne formalności. Zawsze służyła pomocą. Bardzo polecamy współpracę z Panią Joanną.

Małgorzata Gankowska-Banaszak

1 2 3 4 5
5/5
Pani Joanna Szymczak doradzała nam w procesie uzyskania kredytu hipotecznego. Nie tylko znalazła najlepszą ofertę, ale również krok po kroku przeprowadziła nas przez procedurę w wybranym banku, tak że uzyskanie kredytu nie wymagało specjalnego wysiłku z naszej strony. Dzięki niej cały proces przebiegł bez większych problemów, pomimo naszej trochę skomplikowanej sytuacji . Ta współpraca pozwoliła nam zaoszczędzić sporo nerwów i czasu. Pani Joanna to rzetelny doradca, a przy tym sympatyczna osoba, z którą świetnie się współpracowało. Polecam z pełną odpowiedzialnością!

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.