Justyna Kozorys

Ekspert finansowy

Stały kontakt z Klientem to podstawa dobrej współpracy.

Adres

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty hipoteczne
  • Ubezpieczenia majątkowe
  • Ubezpieczenia życiowe

O mnie

Nazywam się Justyna Kozorys. Jestem absolwentką Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku Matematyka oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na kierunku Zarządzanie sprzedażą. Swoją przygodę z kredytami hipotecznymi zaczęłam w 2005 roku, kiedy to już w trakcie studiów rozpoczęłam praktyki w jednym z miejscowych oddziałów banku. Moje zainteresowanie tą tematyką zaowocowało pracą w Departamencie Obsługi Produktów Hipotecznych w Warszawie, w centrali jednego z banków. Zdobyte tam doświadczenie w Wydziale Analiz i Decyzji Kredytowych oraz Wydziale Administracji Kredytów pozwoliło mi poznać proces kredytowy z „drugiej strony” - tej, która tego kredytu udziela. Jako ekspert finansowy, dobrze znam wymagania banków i staram się tak przygotować dokumenty, aby analiza wniosku była możliwie jak najkrótsza. Znalezienie własnego miejsca na ziemi i zakup nieruchomości to często dla niewtajemniczonych duże wyzwanie, dlatego z ogromną chęcią zabieram moich Klientów w ten bankowy świat i pomagam im zrozumieć zagadnienia kredytowe, wyjaśnić procedury i rozwiać wątpliwości. Czuwam nad całym procesem, począwszy od analizy zdolności kredytowej aż po wypłatę kredytu, także później często służę swoją radą i doświadczeniem. Od 2020 roku nieustannie szkole się w zakresie produktów ubezpieczeniowych życiowych i majątkowych, aby kompleksowo obsłużyć Klienta. W każdej sytuacji dbam o jakość obsługi, jakość relacji i stały kontakt z Klientem. Jestem ekspertem mobilnym, czas i miejsce spotkania mogę dostosować do Twoich preferencji.

Media społecznościowe

Języki

  • Polski

Opinie

1 2 3 4 5
5 13 opinii

Magdalena Rafalska

1 2 3 4 5
5/5
Bardzo kompetentna i dokładna, pełna empatii i skupiona na potrzebach klienta, cierpliwie i prosto tłumaczy zawiłości kredytowe, zawsze mogłam liczyć na jej radę oraz wsparciem, a przy tym jest przesympatyczna. Z Panią Justyną nie straszny żaden kredyt:) Serdecznie polecam!

Joanna Heimann

1 2 3 4 5
5/5
Pani Justyna jest bardzo kompetentna, rzetelna i profesjonalna. Dokładnie i zrozumiale tłumaczy cały proces kredytowy, wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Zdecydowanie jest doradczynią godną polecenia.

Piotr Bartczak

1 2 3 4 5
5/5
Cierpliwa, wyrozumiała, odpowiadająca na każde pytanie oraz wygadana. Zna odpowiedź na każde pytanie i nie ma problemów z tłumaczeniem pare razy tego samego tym samym osobą ;)

Ilona John-Krąpiec

1 2 3 4 5
5/5
Pani Justyna wsłuchuje się w potrzeby klienta i dobiera idealne rozwiązania. Miły kontakt, pełen profesjonalizm i dostępność.

Teresa Trynkler

1 2 3 4 5
5/5
Świetna współpraca, pani Justyna wszystko dobrze tłumaczy, wyjaśnia i doradza. Z uśmiechem na twarzy odpowiada na wszystkie pytania, dostępna w różnych porach dnia.

Bartosz Zalaszewski

1 2 3 4 5
5/5
Bardzo dziękujemy, cała rodzina i majątek ubezpieczony! Czujemy się dobrze zaopiekowani. Polecam z całego serca!

Katarzyna Pawlicka

1 2 3 4 5
5/5
Bardzo jestem zadowolona ze współpracy z Panią Justyną. Jest bardzo kompetentna. Zawsze rzetelnie sprawdzi wszystkie opcje, przedstawi w sposób zrozumiały dla klienta i wyjaśni wszelkie wątpliwości. Bardzo miły kontakt z Panią Justyną, która pomaga przebrnąć przez najtrudniejsze zagadnienia. Zawsze służy pomocą i chętnie dzieli się swoim doświadczeniem. Na pierwszym miejscu zawsze stawia potrzeby klienta. Polecam!

Bogumiła Sałek

1 2 3 4 5
5/5
Bardzo polecam p. Justynę. Profesjonalne doradztwo dostosowane do indywidualnych potrzeb. Zawsze dostępna i pod telefonem.

Sylwia O.

1 2 3 4 5
5/5
Pani Justyna jest bardzo profesjonalną i rzetelną osobą. Wszystko dokładnie i zrozumiale wytłumaczyła. Podczas napotkania jakichkolwiek trudności od razu służyła pomocą. Pani Justyna jest osobą elastyczną więc sprawę można załatwić od ręki. Szczerze polecam!

Łukasz Trauth

1 2 3 4 5
5/5
Bardzo kompetentna i profesjonalna doradczyni. Współpracujemy już ponad 3 lata. Ubezpieczałem dom, 3 samochody + ubezpieczenie na życie. W każdym przypadku otrzymałem oferty doskonale dopasowane do moich potrzeb oraz konkurencyjne cenowo. Do tego dochodzi wsparcie (np. po sprzedaży samochodu Pani Justyna pomogła odzyskać część składki, a po awarii zmywarki skorzystałem z darmowej naprawy będącej składową ubezpieczenia). Polecam tą doradczynię.

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.