Justyna Zaremba

Ekspert finansowy

Wszystko jest możliwe. Niemożliwe wymaga po prostu więcej czasu.

Adres

Bóżnicza 1 Lokal 35, 61-751 Poznań
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Finansowanie biznesu
  • Fotowoltaika

O mnie

Przez 10 lat doświadczenia w branży wspinam się krok po kroku na wszystkie jej stopnie- zaczynając od kredytów gotówkowych , firmowych , hipotecznych, aż po kompleksową opiekę nad całymi finansami klienta. Swobodne poruszanie się wśród tak wielu produktów bez problemów pozwala mi realizować plany klientów. Najwięcej zyskują Ci , którzy pozwalają "prowadzić się za rękę" przez długie lata.

Media społecznościowe

Języki

  • Polski

Opinie

1 2 3 4 5
5 51 opinii

Marta

1 2 3 4 5
5/5
Panią Justynę poznałam poprzez polecenie i był to strzał w 10 :) Nasza kilkumiesięczna przygoda z ubieganiem się o kredyt hipoteczny była pełna wybojów, jednak pozytywne nastawienie i spokój Pani Justyny sprawiało, że w duchu wiedziałam, że się uda :) zaangażowanie i pomoc jakie doświadczyliśmy ze strony Pani Justyny jest przeogromne, jesteśmy bardzo wdzięczni za każdą poświęconą minutę. Z całego szczerego serca polecam! Oby więcej takich ludzi jak Pani Justyna :)))

EG

1 2 3 4 5
5/5
Kredyt przyznany, duża pomoc i kontakt w zasadzie przez 24/7, pokazanie najlepszych ofert dla klienta a nie dla banku :) Byłam przygotowana na każdy następny krok banku dzięki czemu procedura zakończyła się szybciej niż zakładałam. Polecam w 100%, nie wyobrażam sobie dokonywać procedury zaciągnięcia kredytu hipotecznego samej.

Karolina Budejko

1 2 3 4 5
5/5
Bardzo polecam, współpraca od początku do końca przebiegła pomyślnie i profesjonalnie. Justyna pomagała mi na każdym etapie procesu - ułatwiała i doradzała co było nieocenione. Polecam z czystym sumieniem i bardzo jej za wszystko dziękuję.

Beata Rutkowska

1 2 3 4 5
5/5
Z Panią Justyną już od pierwszego spotkania współpracowało się doskonale. Wnikliwie wysłucha klienta,doradzi i jasno określi warunki. Dzięki doświadczeniu i znajomości branży potrafi podpowiedzieć najlepsze rozwiązanie. Zaangażowana na 100%,pilnuje ustalonych terminów i spotkań.Takiej doskonałej osoby w branży finansów jeszcze nie spotkałam. Profesjonalizm,świetny kontakt,zaangażowanie, zdecydowanie najlepsza w swojej dziedzinie. Polecam

Piotr

1 2 3 4 5
5/5
Pełen profesjonalizm! Pani Justyna perfekcyjnie przeprowadziła cały proces, mimo presji czasowej znalazła dogodne warunki dla mnie i zajęła się wszystkim. POLECAM !!

Karolina

1 2 3 4 5
5/5
Profesjonalizm, szybkość działania w sprawach naglych, ogromna wiedza i szukanie najlepszych rozwiązań! Dla Justyny nie ma rzeczy niemożliwych :) polecam!!!

Karolina

1 2 3 4 5
5/5
Profesjonalizm, szybkość działania w sprawach naglych, ogromna wiedza i szukanie najlepszych rozwiązań! Dla Justyny nie ma rzeczy niemożliwych :) polecam!!!

Adrian Pytlak

1 2 3 4 5
5/5
Polecam Panią Justynę z czystym sumieniem wspaniały kontakt najwyższa kultura pracy oraz wszystko oraz więcej czego oczekiwałem

Aleksandra Rucińska

1 2 3 4 5
5/5
Współpracowałam z Panią Justyną kilka razy i za każdym razem czułam się zaopiekowana i bezpieczna o moje finansowe. Bardzo pomocna i rzeczowa. Szczerze polecam!

Jarosław Borowski

1 2 3 4 5
5/5
Z Panią Justyną współpraca to czysta przyjemność, pełen profesjonalizmi obsługa kredytowa na najwyższym poziomie. Zawsze uśmiechnięta i gotową do pomocy. Polecam z całego serca.

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.